lekarz Jakub Piątkowskilekarz Jakub Piątkowski - zdjęcie profilowe

lekarz Jakub Piątkowski

Otolaryngolog

Lekarz z powołania! Wiele razy byłem badany przez laryngologów, ale dopiero u dra Piątkowskiego można było odczuć pełen profesjonalizm i zaangażowanie w problem. Na szczęście nic groźnego, ale już do innego laryngologa nie pójdę. Szybkie, sprawne i rzeczowe badanie laryngologiczne, byle więcej takich lekarzy jak on!

Jestem bardzo zadowolony z wizyty u pana doktora Piątkowskiego. Młody lekarz wykazał się dużym zaangażowaniem oraz wiedzą. Podczas gdy inni lekarze leczyli mnie antybiotykami i lekami na refluks, pan doktor po DOKŁADNYM zbadaniu rozpoznał u mnie groźną chorobę na wczesnym etapie. Jestem już po operacji. Wszystko się dobrze skończylo. Całe szczęście, że trafiłem do pana doktora. Kto wie, jakby się potyczyły moje losy, gdyby nie On.

Polecam dobry lekarz uprzejmy zawsze wyjaśnia co będzie robił i dlaczego. No i skutecznie prowadzi do wyleczenia.

Pan doktor to człowiek na odpowiednim miejscu .Uratował mi życie za to bardzo dziękuję.Młody lekarz bardzo dociekliwy szukający przyczyny i postawi trafną diagnozę ,rozmawia tłumaczy i leczy . POLECAM tego lekarza on ci pomorze

Bardzo uprzejmy i młody Pan Doktor. Widać, że posiada ogromną wiedzę i bardzo rzetelnie podchodzi do swojej pracy. Jak najbardziej polecam!!!

Bardzo dziękuję Panu Dokorowi za poświęcenie czasu i trafną diagnozę. Rozpoznał u mnie poważną chorobę, gdzie inni lekarze rodzinni i laryngolodzy leczyli mnie antybiotykami! Lekarz z powołania!

Lekarz z powołania!

Polecam każdemu, chętny do pomocy, miły, zaangażowany, poświęca tyle czasu ile trzeba. Konsultuje z innymi lekarzami w razie wyższej konieczności, żeby mieć całościowy obraz choroby.

Doktor Piątkowski to lekarz godny polecenia każdemu pacjentowi. Jest to odpowiedni człowiek na odpowiednim miejscu.

Pełen profesjonalizm, miła atmosfera. Naprawde mogę polecić wizyte u Pana Kuby

Pełen profesjonalizm, miła atmosfera. Naprawde mogę polecić wizyte u Pana Kuby

Mega lekarz :) Wie co robi :) Polecam :)

Mega lekarz :) Wie co robi :)
Polecam :)