Jestem absolwentem Wydziału Lekarskiego Gdańskiego Uniwersytetu Medycznego (2011).
Staż podyplomowy odbyłem w Uniwersyteckim Centrum Klinicznym w Gdańsku .

Staż podyplomowy odbyłem w Uniwersyteckim Centrum Klinicznym w Gdańsku .
Specjalizację z Otorynolaryngologii zdobyłem w Klinice Otolaryngologii Uniwersyteckiego Centrum Klinicznego w Gdańsku.
Ukończyłem dwuletnią szkołę medycyny estetycznej i anti-aging w Międzynarodowym Centrum Kształcenia Medycyny Anti-Aging w Warszawie.
Regularnie uczestniczę w licznych krajowych i zagranicznych szkoleniach, kursach i konferencjach naukowych. Jestem autorem publikacji naukowych oraz członkiem Polskiego Towarzystwa Otolaryngologów - Chirurgów Głowy i Szyi oraz European Laryngological Society.
Jestem pracownikiem Kliniki Otolaryngologii Uniwersyteckiego Centrum Klinicznego w Gdańsku oraz nauczycielem akademickim w Gdańskim Uniwersytecie Medycznym.

Udzielam porad i konsultacji laryngologicznych dla dorosłych i dzieci. Zajmuję się diagnostyką i leczeniem chorób uszu, nosa, gardła, krtani, ślinianek, guzów w zakresie głowy i szyi oraz narządów zmysłu słuchu, równowagi, węchu i smaku.
Wykonuję zabiegi z zakresu otorynolaryngologii oraz medycyny estetycznej i anti-aging.

I provide ENT consultations in English

Doktor Piątkowski to lekarz godny polecenia każdemu pacjentowi. Jest to odpowiedni człowiek na odpowiednim miejscu.

Pełen profesjonalizm, miła atmosfera. Naprawde mogę polecić wizyte u Pana Kuby

Pełen profesjonalizm, miła atmosfera. Naprawde mogę polecić wizyte u Pana Kuby

Wspaniały człowiek i lekarz. Mimo młodego wieku wykazuje się dużą wiedzą. Miły i sympatyczny. Cierpliwie odpowiada na wszystkie pytania. Bardzo polecam!!!