Filtruj terminy

lekarz Jakub Piątkowski

Specjalistyczny Szpital Zakaźny
Smoluchowskiego 18
80-214 Gdańsk

Super lekarz,rzadko można spotkać lekarza z tak miłym indywidualnym podejściem do pacjenta.To prawda,wszystko co robi dogłębnie tłumaczy,sympatyczny,delikatny,super diagnosta.Nic dodać nic ująć -właściwy człowiek na właściwym miejscu.Szacun
Opinia dodana przez: barbara

80-306 Gdańsk

lek. med. Grażyna Urbańska

Laryngolog, Foniatra

Gdańsk

Byłam niedawno na wizycie u Pani Doktor, miła, uprzejma, taktowna, delikatna. Polecam. Zgłosiłam się z nawracającymi zapaleniami uszu, na pewno polecę bliskim i zgłoszę się ponownie w razie potrzeby.
Opinia dodana przez: Monika

lekarz Dariusz Janczurewicz

Otolaryngolog

Zakład Opieki Zdrowotnej "BaltiMed"
ulica Krzemowa 16
80-041 Gdańsk

Lekarz posiadajacy ogromną wiedzę i kompetencje a przede wszystkim życzliwość dla pacjenta. Do Pana doktora chodzi cala moja rodzina. Córka juz nie ma krwotokow z nosa, mąż wyleczony z chronicznego kataru. Dziękuję bardzo Panie doktorze.
Opinia dodana przez: Renata

lekarz Dominika Jesikiewicz

Otolaryngolog

NZOZ Poradnia Specjalistyczna "REMED+LECTUS"
ulica Wałowa 27
80-858 Gdańsk

Tak jak weszłam tak wyszłam, nie dowiedziałam kompletnie nic. Sprawdziła mniej niż lekarz rodzinny. Nie sprawdzając kompletnie nic stwierdziła brak jakichkolwiek patologii. Kompletnie brak profesjonalizmu i jakiejkolwiek kompetencji. Zdecydowanie nie polecam.
Opinia dodana przez: Marta

lekarz Dorota Szyszko-Maziuk

Przychodnia Morena
ul Jaśkowa Dolina 105
80-126 Gdańsk

Dawno już nie spotkałam się z tak złym podejściem do pacjenta i chamskim traktowaniem.Moje odczucie jest takie,jakby tam na siłę ktoś Panią trzymał i czuje się bezkarnie ze swoim podejściem ignoranckim.Początkowo wielka łaska z Pani strony żeby mnie przyjąć,gdyż spóźniłam się na wizytę,za co przeprosiłam i wyjaśniłam.Mimo braku innych pacjentòw Pani podkreślała jak bardzo nie chce mnie przyjąć bo jestem po czasie,a gdy jednak zmieniła zdanie i otworzyła drzwi wielce ...
Opinia dodana przez: Katarzyna

lek. med. Aleksandra Klein-Obrębska

Laryngolog, Otolaryngolog

Przesympatyczna Pani Aleksandra.
Bardzo zaangażowana.
Chce pomagać.
Super prowadzi.
To tylko kilka z wielu pozytywów Pani Aleksandry.

Są też minusy:
Pani doktor nie ma minusów :)

Pozdrawiam Andrzej
DominoHousePL
Opinia dodana przez: Andrzej

lekarz Katarzyna Poławska

Akamedik Gdańsk
Marii Skłodowskiej-Curie 5
80-210 Gdańsk

Super lekarz, szczerze polecam.Pani doktor robiła mi septoplastykę przegrody nosowej w UCK Gdańsk. Bardzo delikatny lekarz z super podejściem do każdego chorego.Dziękuję pani doktor.
Opinia dodana przez: Andrzej

dr n. med. Elżbieta Dębniak

Laryngolog, Otolaryngolog

Gdańsk

Przesympatyczny i bardzo kompetentny lekarz. Jeżeli ktoś potrzebuje laryngologa, to do tego można iść bez wahania.
Opinia dodana przez: Danuta

lekarz Anna Ludwichowska

Dom Medyczny "Świętokrzyska" NCMed Przychodnie
Świętokrzyska 4
80-180 Gdańsk

Wczoraj (4 lipca) bylam u tej Pani w szpitalu Miejskim w Gdyni. Z takim chamstwem i prostactwem nigdy sie nie spotkałam. Bol ucha jest jednym z najbardziej przykrych i każdy laryngolog powinien o tym wiedzieć. Byla to moja 3 wizyta u lekarza w przeciągu 2 dni. Każdy lekarz bardzo obcesowo sie mną zajął i miał mnie głęboko w poszanowaniu. A ta Pani zachowala sie jak rasowa prostaczka doprowadzając mnie do ...
Opinia dodana przez: Alicja

Otolaryngolodzy w Gdańsku