Otolaryngolog

Otolaryngolog, Laryngolog

Centrum Medyczne Rokitek
Rokitek 41a
27-600 Sandomierz

Leczyłam się u tego lekarza i jestem bardzo zadowolona. Chorowałam na zatoki od kilku lat i nic mi nie pomagało. Dopiero pan doktor wyleczył mnie z tej choroby. To świetny specjalista, a do tego bardzo miły. Polecam!

Wolny termin: jutro o 17:00. Sprawdź inny. # 3

Gabinety Krukierek S.C
ul. Kujawska 3
35-323 Rzeszów

Nie mam żadnych zastrzeżeń. Doskonały lekarz!
Na dodatek z poczuciem humoru, co dziś rzadkie.
Jeżeli znów będę miał problemy larygologiczne, to
chętnie udam się ponownie do dr Orłowskiego.

Nie mam żadnych zastrzeżeń. Doskonały lekarz!
Na dodatek z poczuciem humoru, co dziś rzadkie.
Jeżeli znów będę miał problemy larygologiczne, to
chętnie udam się ponownie do dr Orłowskiego.

Wolny termin: 23 Lip o 14:00. Sprawdź inny. # 4

Niepubliczny Zakład Opieki Zdrowotnej "Zdrowie" s.c.
ul. Zawierciańska 14
32-310 Klucze

Pani Doktor jest świetna, przyjęła mnie bez umówionej wizyty. Jest bardzo zaangażowana i przemiła. Widać, że liczy się dla niej pacjent. Wszystko skrupulatnie wytłumaczyła możliwe przyczyny choroby i dalszy plan leczenia. Miałam robioną punkcję zatoki w zasadzie bez boleśnie.
Bardzo polecam ! Lekarz z powołaniem !

Bardzo polecam ! Lekarz z powołaniem !

Opinia dodana przez: Ania
Wolny termin: 23 Lip o 15:00. Sprawdź inny. # 5

Specjalistyczna Przychodnia Lekarska "Medivita"
ul. Rejtana 15
02-516 Mokotów, Warszawa

Pani Doktor jest bardzo miła, konkretna, odpowiada chętnie na wszystkie pytania, widać ze ma sporą wiedzę i doświadczenie. Polecam tego lekarza wszystkim!

Wolny termin: 23 Lip o 15:00. Sprawdź inny. # 6

Spółka Lekarska Sp. z o.o.
ul. Grzybowska 16/22

Wolny termin: 24 Lip o 10:00. Sprawdź inny. # 7

Niepubliczny Zakład Opieki Zdrowotnej "Zdrowie" s.c.
ul. Zawierciańska 14
32-310 Klucze

Rany w życiu nie trafiłam do takiej lekarki i nawet najwiekszemu wrogowi bym jej nie polecila.Ja nie wiem jak taka osoba może być lekarzem i mieć styczność z pacjentami.Pani pożal sie boże doktor wogóle nie poświeca uwagi pacjentowi bo zawsze ma ważniejsze sprawy na głowie.Poszłam do niej z dzieckiem które płakało cała noc z powodu bólu ucha dodam że miałam na skierowaniu napisane pilne a ona mi wyjezdza z tekstem że mnie nie przyjmie bo to nie jest pilne i żebym zapisała dziecko za 3 tyg poczym otworzyła mi drzwi i pow że nie ma czasu ze mna rozmawiać bo ma pilny telefon.Wiec za co tej pani tam płacą?Że niby na kase chorych to można człowiekiem pomiatać a jak już prywatnie to wielce miła bo wie że kase dostanie.W życiu do niej nie pójde szkoda stresu dziecka na taka Pania!

Opinia dodana przez: Ewka

Otolaryngolog Warszawa dr n. med. Paweł Szwedowicz

Optimum Medica
Broniewskiego 3
01-785 Żoliborz, Warszawa

Pan Doktor super specjalista i konkretny człowiek.. Umie podejść do człowieka i opisać problem. Więcej takich lekarzy nam potrzeba.Teraz czekam na wizytę z synkiem i mam wielką nadzieje ze pan Doktor nam pomoże. Pozdrawiam

Opinia dodana przez: Tomasz Kwiatkowski

ul. Prądnicka 10-12

POLECAM - lekarz o wysokich kwalifikacjach zawodowych, potrafiący nawiązać kontakt z pacjentem. Rozmowa bardzo przyjemna i schowa pod każdym względem. Czas poświęcony córce również odpowiedni nie na zasadzie szybkiej obsługi. Warto skorzystać z pomocy Pana Doktora.

DZIĘKUJĘ

DZIĘKUJĘ