Otolaryngolog

Gabinet Lekarski Kopeć Marek
Słowackiego 42
62-300 Września

Lekarz godny polecenia,trafne diagnozy,skuteczne leczenie,miły,skuteczny ,słucha narzekań polecam Pana Doktora,ma wiedzę i leczy,wdzieczna ANNA
Opinia dodana przez: Anna

Otolaryngolog Warszawa dr n. med. Paweł Szwedowicz

Optimum Medica
Broniewskiego 3
01-785 Żoliborz, Warszawa

Pan Doktor super specjalista i konkretny człowiek.. Umie podejść do człowieka i opisać problem. Więcej takich lekarzy nam potrzeba.Teraz czekam na wizytę z synkiem i mam wielką nadzieje ze pan Doktor nam pomoże. Pozdrawiam
Opinia dodana przez: Tomasz Kwiatkowski
Otolaryngolog Bydgoszcz lekarz Dawid Matyniak

lekarz Dawid Matyniak

Otolaryngolog

wizyta już od 150

CM Kwiatowa
Kwiatowa 1
Bydgoszcz

Na początku marca tego roku przeszedłem plastykę nosa ze względów zdrowotnych w Szpitalu Wojskowym, operował mnie Doktor Matyniak. W życiu nie pomyślałbym, że zdecydują się na taki zabieg. Myślę, że ocena bardzo dobra to i tak mało. Po trzech dniach czułem się już super. Od jutra rozpoczynam pracę, a oddycham jak odrzutowiec:)) Lekarz uprzejmy, poświęca czas, dokładnie wytłumaczy przebieg zabiegu, jest osobą kompetentną i godną zaufania, po prostu godny polecenia!!!
Opinia dodana przez: Tomek
Otolaryngolog Warszawa lek. med. Leszek Sitarz

lek. med. Leszek Sitarz

Otolaryngolog dziecięcy, Otolaryngolog

wizyta już od 160

OTOLARYNGOLODZY24.PL - laryngolog, poradnia laryngologiczna Warszawa
Aleja Rzeczypospolitej 1

Chcę tą drogą podziękować pani doktor Baczyńskiej i panu doktorowi Sitarzowi z Formmedu za wspaniałą opiekę nad moim dzieckiem. Oboje mają bardzo profesjonalne podejście do pacjenta i świetnie wyposażony gabinet. Pani doktor zdiagnozowała problemy mojego synka, a pan doktor wspaniale zoperował go. Oboje bardzo konkretni i rzeczowi, a pani doktor jest wprost przemiła i bardzo, bardzo cierpliwa. Odpowiedziała na mnóstwo moich pytań z uśmiechem i życzliwością. Takich lekarzy potrzebujemy – ...
Opinia dodana przez: Hania W
Otolaryngolog Gdańsk lekarz Jakub Piątkowski

Specjalistyczny Szpital Zakaźny
Smoluchowskiego 18
80-214 Gdańsk

Lekarz z powołania! Wiele razy byłem badany przez laryngologów, ale dopiero u dra Piątkowskiego można było odczuć pełen profesjonalizm i zaangażowanie w problem. Na szczęście nic groźnego, ale już do innego laryngologa nie pójdę. Szybkie, sprawne i rzeczowe badanie laryngologiczne, byle więcej takich lekarzy jak on!
Opinia dodana przez: Adam

Specjalistyczna Przychodnia Lekarska "Medivita"
ul. Rejtana 15
02-516 Mokotów, Warszawa

Pani Doktor jest bardzo miła, konkretna, odpowiada chętnie na wszystkie pytania, widać ze ma sporą wiedzę i doświadczenie. Polecam tego lekarza wszystkim!

Spółka Lekarska Sp. z o.o.
ul. Grzybowska 16/22

lek. med. Jan Dąbal

Otolaryngolog, Laryngolog

ZOBACZ WOLNE TERMINY wizyta już od 100

Centrum Medyczne Rokitek
Rokitek 41a
27-600 Sandomierz

Leczyłam się u tego lekarza i jestem bardzo zadowolona. Chorowałam na zatoki od kilku lat i nic mi nie pomagało. Dopiero pan doktor wyleczył mnie z tej choroby. To świetny specjalista, a do tego bardzo miły. Polecam!