Otolaryngolog

dr n. med. Małgorzata Piaskowska

Centrum Medyczne Damiana - Foksal
Folsal 3/5
00-366 Śródmieście, Warszawa

Jestem bardzo zadowolona z wizyty. Doktor poświęciła mi dużo czasu i dokładnie wysłuchała! Chciałabym żeby wszyscy lekarze mieli takie podejście!

lek. med. Agnieszka Obarska

Otolaryngolog Bydgoszcz lekarz Dawid Matyniak

CM Kwiatowa
Kwiatowa 1
Bydgoszcz

Na początku marca tego roku przeszedłem plastykę nosa ze względów zdrowotnych w Szpitalu Wojskowym, operował mnie Doktor Matyniak. W życiu nie pomyślałbym, że zdecydują się na taki zabieg. Myślę, że ocena bardzo dobra to i tak mało. Po trzech dniach czułem się już super. Od jutra rozpoczynam pracę, a oddycham jak odrzutowiec:)) Lekarz uprzejmy, poświęca czas, dokładnie wytłumaczy przebieg zabiegu, jest osobą kompetentną i godną zaufania, po prostu godny polecenia!!!

Opinia dodana przez: Tomek

lek. med. Violetta Lorek

ZOBACZ WOLNE TERMINY wizyta już od 100

Niepubliczny Zakład Opieki Zdrowotnej "Zdrowie" s.c.
ul. Zawierciańska 14
32-310 Klucze

Rzadko kiedy pisze opinie, ale tym razem czuje sie w obowiazku, by polecic szerszej spolecznosci tak wspanialego lekarza.
Pani Doktor, dziekuje za wszystko :) jest Pani lekarzem z powolania!

Pani Doktor, dziekuje za wszystko :) jest Pani lekarzem z powolania!

Opinia dodana przez: Katarzyna

Specjalistyczna Przychodnia Lekarska "Medivita"
ul. Rejtana 15
02-516 Mokotów, Warszawa

Pani Doktor jest bardzo miła, konkretna, odpowiada chętnie na wszystkie pytania, widać ze ma sporą wiedzę i doświadczenie. Polecam tego lekarza wszystkim!

Spółka Lekarska Sp. z o.o.
ul. Grzybowska 16/22

dr n. med. Jacek Orłowski

Gabinety Krukierek S.C
ul. Kujawska 3
35-323 Rzeszów

Nie mam żadnych zastrzeżeń. Doskonały lekarz!
Na dodatek z poczuciem humoru, co dziś rzadkie.
Jeżeli znów będę miał problemy larygologiczne, to
chętnie udam się ponownie do dr Orłowskiego.

Nie mam żadnych zastrzeżeń. Doskonały lekarz!
Na dodatek z poczuciem humoru, co dziś rzadkie.
Jeżeli znów będę miał problemy larygologiczne, to
chętnie udam się ponownie do dr Orłowskiego.

lek. med. Ewa Cwynar-Pitera

ZOBACZ WOLNE TERMINY wizyta już od 100

Niepubliczny Zakład Opieki Zdrowotnej "Zdrowie" s.c.
ul. Zawierciańska 14
32-310 Klucze

Rany w życiu nie trafiłam do takiej lekarki i nawet najwiekszemu wrogowi bym jej nie polecila.Ja nie wiem jak taka osoba może być lekarzem i mieć styczność z pacjentami.Pani pożal sie boże doktor wogóle nie poświeca uwagi pacjentowi bo zawsze ma ważniejsze sprawy na głowie.Poszłam do niej z dzieckiem które płakało cała noc z powodu bólu ucha dodam że miałam na skierowaniu napisane pilne a ona mi wyjezdza z tekstem że mnie nie przyjmie bo to nie jest pilne i żebym zapisała dziecko za 3 tyg poczym otworzyła mi drzwi i pow że nie ma czasu ze mna rozmawiać bo ma pilny telefon.Wiec za co tej pani tam płacą?Że niby na kase chorych to można człowiekiem pomiatać a jak już prywatnie to wielce miła bo wie że kase dostanie.W życiu do niej nie pójde szkoda stresu dziecka na taka Pania!

Opinia dodana przez: Ewka

lek. med. Jan Dąbal

Centrum Medyczne Rokitek
Rokitek 41a
27-600 Sandomierz

Leczyłam się u tego lekarza i jestem bardzo zadowolona. Chorowałam na zatoki od kilku lat i nic mi nie pomagało. Dopiero pan doktor wyleczył mnie z tej choroby. To świetny specjalista, a do tego bardzo miły. Polecam!

lek. med. Magdalena Frąckiewicz

Otolaryngolog dziecięcy, Otolaryngolog