lek. med. Violetta Lorek

Laryngolog, Otolaryngolog

Wizyta na najwyższym poziomie. Lekarz z rewelacyjnym podejściem do pacjenta. Każdemu można polecić. Piątka z plusem.

Pani doktor niezwykle kompetentna,uprzejma,cierpliwa i komunikatywna. Polecam,bo byłam bardzo miło zaskoczona podejściem do pacjenta !!! Oby więcej takich lekarzy :-)

Polecam Panią doktor z całego serca. Lekarz z powołania. Bardzo miła i wyrozumiała i przede wszystkim pomocna.

Pani Doktor z powołania, bardzo polecam. Profesjonalne podejście do pacjenta, do tego Pani Doktor przemiła.

Rzadko kiedy pisze opinie, ale tym razem czuje sie w obowiazku, by polecic szerszej spolecznosci tak wspanialego lekarza. Pani Doktor, dziekuje za wszystko :) jest Pani lekarzem z powolania!

Pani Doktor, dziekuje za wszystko :) jest Pani lekarzem z powolania!

Pani Doktor nie przyjeła mojego dziecka, bo ma komplet, nawet nie interesowało ja co się dziecku dzieje, pewnie jakby byla to wizyta prywatna to by była milutka...na ale ze to na NFZ to co ja to obchodzi...mozna umierac. Nie dostała w łapę to nie przyjeła.Teraz to nawet prywatnie się do niej sie nie wybiore. Z naszych pieniędzy ma ten zawód ale lekarzom zawsze mało

Pani Doktor jest świetna, przyjęła mnie bez umówionej wizyty. Jest bardzo zaangażowana i przemiła. Widać, że liczy się dla niej pacjent. Wszystko skrupulatnie wytłumaczyła możliwe przyczyny choroby i dalszy plan leczenia. Miałam robioną punkcję zatoki w zasadzie bez boleśnie. Bardzo polecam ! Lekarz z powołaniem !

Bardzo polecam ! Lekarz z powołaniem !

Super profesjonalny lekarz! Dawno nie zostałem tak kompleksowo zbadany w oparciu o szczegółowy wywiad. Rzadko trafiam na tak świetnego specjalistę (czy lekarza w ogóle).

miła sympatyczna i jak ktoś już określił, że ma w "sobie coś" więcej takich lekarzy, którzy tak troszczą się o swoich pacjentów. Polecam!!!