lekarz Dorota Szyszko-Maziuk

Otolaryngolog

Jestem zadowolony z wizyty. Pani doktor bardzo miła i profesjonalna. Bardzo dokładny wywiad i szybka pomoc w pozbyciu się przykrych dolegliwości. Pani doktor wyjaśniła także co mogło doprowadzić do choroby.

Dawno już nie spotkałam się z tak złym podejściem do pacjenta i chamskim traktowaniem.Moje odczucie jest takie,jakby tam na siłę ktoś Panią trzymał i czuje się bezkarnie ze swoim podejściem ignoranckim.Początkowo wielka łaska z Pani strony żeby mnie przyjąć,gdyż spóźniłam się na wizytę,za co przeprosiłam i wyjaśniłam.Mimo braku innych pacjentòw Pani podkreślała jak bardzo nie chce mnie przyjąć bo jestem po czasie,a gdy jednak zmieniła zdanie i otworzyła drzwi wielce obrażona przystąpiła do wykonania zabiegu ,była nie delikatna i nie odzywała się..z tej wizyty nie wiem nic a do tego problem nie ustąpił a wręcz się nasilił.Nigdy więcej.Nie polecam

Pani potwornie chamska. To nie jest tylko moja opinia. Nie wiem jakim jest lekarzem ale wiem jaka jest osobą. Zdecydowanie nie polecam. Kierownik przychodni jak usłyszał jak pani się zachowuje to nie miał nic do powiedzenia tylko spuścił głowę. Smutne.