lekarz Agnieszka Florek-Michalska

Polecam, szczególnie na pierwszą wizytę u ginekologa ;) Zero stresu i boleści, pani doktor bardzo miła i wszystko wyjaśnia.

Dr Florek-Michalska od dawna kilku lat jest moim lekarzem prowadzącym i obecnie zajmuje się moją drugą ciążą-bardzo kompetentna wszystko cierpliwie tłumaczy i nie wyobrażam sobie innego lekarza.Polecam !

Pani dr Florek-Michalska to najlepszy ginekolog u jakiego byłam. Lekarz z powołania. Jest bardzo miła, kompetentna i ma fantastyczne podejście do pacjentki. Wszystko dokładnie tłumaczy. Dziewczyny naprawdę polecam! :-)

Potwierdzam opinie poprzedniczki. Pani Doktor prowadzi moja ciążę. Nie zamieniłabym Jej na innego lekarza !!!! Wspaniały Człowiek! i lekarz!!!