Moim zdaniem wizyta u psychologa może pomóc w rozwiązaniu problemu i dzięki temu mozna inaczej spojrzeć na świat. Dla mnie juz nie jest tak smutno i beznadziejnie. Zobaczyłam, że można się cieszyć życiem.

Chociaż już sporo czasu minęło od mojego pobytu w szpitalu we Wrocławiu, to chcę powiedzieć, że terapia była skuteczna. Panią doktor jest bardzo sympatyczna i jest to dobry psycholog, a jej słowa nadal pomagają mi w codziennym funkcjonowaniu. Oby więcej takich lekarzy !

Szczerze polecam. Dzięki wizytom w pani doktor mogę wreszcie cieszyć się życiem. Długo zastanawiałem się, czy warto iść do psychologa - bardzo cieszę się, że się odważyłem

Trudno było mi zdecydować się na wizytę u psychoterapeuty. Na początku nie byłam pewna czy to był dobry wybór. Ale cieszę się, że wytrwałam i warto było poczekać na efekty.

bałam się ale bardzo dobrze wspominam wizytę u Pani psycholog. polecam, będę chodzić regularnie...

Wciąż poszukujesz "Psycholog Legnica"?

mgr

50-078 Wrocław

Prywatny Gabinet Izabela Nowak Wieluń
Os. Armii Krajowej 16, I piętro
98-300 Wieluń
Prywatny Gabinet Izabela Nowak Wrocław
Ul. Świdnicka 39, II piętro
50-439 Wrocław
Stowarzyszenie Psychoedukacji i Terapii “Evolutio”
ul. Legnicka 65
54-206 Wrocław