lekarz Agnieszka Guzikowska

3,7

Pani Doktor jest bardzo wnikliwa, kompetentna, uprzejma i podchodzi indywidualnie do każdego pacjenta.

Jak najbardziej polecam Panią doktor. Jestem bardzo zadowolona z wielu wizyt jakie odbyłam w związku z moimi problemami okulistycznymi. Zostałam miło i uprzejmie obsłużona a trafnie postawiona diagnoza i przebieg leczenia wróciły mi radość życia.

Bardzo niemiła pani doktor. Zgłosiłem się do niej z bólem oka. Robiła łaskę że w ogóle mnie zbada. Bezczelnym tonem wydawała "polecenia". Sporządziła złośliwie brzmiący wypis z mojej wizyty. Przez całą wizytę szyderczo komentowała. Odradzam każdemu potencjalnemu pacjentowi