Agnieszka Kryczka

Dermatolog

Nie pomogła tylko pogorszyła i tak już złą sytuację. Leki i zalecenia wydane przez panią Doktor zostały wyśmiane przez innego specjalistę i mogły być tragiczne w skutkach. Nie polecam.

Nie zna się, nie umie określić co jest kurwa człowiekowi, trzeba dowiadywać się tego od osób trzecich. Nie polecam strasznie.

super pani Doktor:)bardzo profesjonalne podejście do pacjenta i bardzo czytelny komentarz do choroby.

Miałem trudny przypadek, pani doktor miała dobre pomysły i niedrogie, brawo. Bardzo kontaktowa.

poszłam do niej żeby mi pomogła a ona tylko wzieła kase i nic nie zrobiła czy to jest lekarz???bez sensu płacić tak duże pieniądze u kogoś kto i tak nie pomaga!!!nie polecam !!!

Bardzo kompetentna, do tego miła pani doktor. Wszystkim polecam :)

Bardzo kompetentna, do tego miła pani doktor. Wszystkim polecam :)

pani doktor super, bardzo miła uprrzejma, zajęła się mną doskonale. poleczam wszystkim bardzo serdecznie

babka super.rozwiązała mój problem w 2 miesiące.inni lekarze z garwolina nie dawali sobie rady tylko kasę umieli brać.