mgr Agnieszka  Mańko-Lerkamgr Agnieszka  Mańko-Lerka - zdjęcie profilowezdjęcie #1zdjęcie #2zdjęcie #3

mgr Agnieszka Mańko-Lerka

Psycholog

Nikt nie ocenił jeszcze tego lekarza.
Bądź pierwszym pacjentem, który wystawi mu opinię!

Jestem doświadczonym psychologiem, certyfikowaną psychoterapeutką poznawczo-behawioralną.

Pracuję z dorosłymi, dziećmi oraz młodzieżą doświadczającą depresji, zaburzeń lękowych (lęk z napadami paniki, fobia społeczna, inne fobie, lęk uogólniony) stresu, zaburzeń obsesyjno-kompulsyjnych, trudności w relacjach interpersonalnych, a także różnych kryzysów sytuacyjnych, zaburzeń ze spektrum autyzmu (Zespół Aspergera).

Wspieram dzieci i młodzież cierpiących na nadpobudliwość psychoruchową. W trakcie pracy z dziećmi współpracuję również z rodzicami.

Obecnie pracuję w Dolnośląskim Centrum Psychoterapii przy ul. Dyrekcyjnej 33 f, gdzie prowadzę terapię indywidualną dorosłych, dzieci i młodzieży.

Doświadczenie zawodowe zdobywałam w trakcie studiów będąc wolontariuszem na oddziale pediatrycznym w Wojewódzkim Szpitalu Specjalistycznym we Wrocławiu. Współtworzyłam również projekt pomocy dzieciom z wrocławskiego Nadodrza. Prowadziłam również cykl warsztatów psychologicznych dla młodzieży. Prowadziłam grupę ogólnorozwojową dla dzieci "Mądry Urwis" w Akademii Epsilon w Lublinie.

Swoją pracę poddaję regularnej superwizji.

Wykształcenie:

- Szkolenie z Psychoterapii Poznawczo-Behawioralnej, 4 letnie Studia Podyplomowe w Szkole Wyższej Psychologii Społecznej

- Logopedia, Studia Podyplomowe w Dolnośląskiej Szkole Wyższej

- Przygotowanie Pedagogiczne, Studium Podyplomowe w Dolnośląskiej Szkole Wyższej