dr n. med. Agnieszka Markowska

Dermatolog

U pani Doktor leczę się już 4 rok na trądzik, jestem bardzo zadowolona ze współpracy. Po pierwsze są bardzo dobre terminy, mogę bez problemu co miesiąc rejestrować się na kontrolę. Po drugie - najważniejsze - pani Doktor słucha i pomaga. Na początku miałam ustawiony antybiotyk (mam trądzik ropny w strefie T i na żuchwie, poliki są zdrowe, tylko raz na jakiś czas wyskoczy coś malutkiego) na 3 miesiące, tę kurację zniosłam bardzo źle (dolegliwości żołądkowe i utrata wagi 10kg) o czym powiedziałam pani Doktor i teraz stosuję maści na skórę i tylko przy bardzo mocnym wysypie antybiotyk na max. 10 dni, ponieważ pani Doktor ma na uwadze także mój ogólny stan zdrowia po przyjmowaniu długoterminowym antybiotyku - zawsze wysłucha i pomoże! Antybiotyk tak czy siak zdarza się bardzo bardzo rzadko, najczęściej są to maści na skórę, które ustawione inne co ok. 2/3 miesiące przez panią Doktor zawsze pomagają i mam nadzieję, że będzie tak jak najdłużej. Polecam z całego serca!

Problemy z trądzikiem miałem od gimnazjum. Próbowałem się leczyć u wielu dermatologów lecz oni wciąż przepisywali te same antybiotyki i maści które nic a nic nie pomagały. W końcu trafiłem na panią Markowską. Gdy opowiedziałem swoją historię bezskutecznej walki z trądzikiem jako jedyna zaproponowała mi najskuteczniejsze leczenie Izotekiem tłumacząc wszystkie moje wątpliwości. Właśnie skończyłem 6miesięczną terapię i jestem pod wrażeniem, ani jednego pryszcza. Raz na jakiś czas jakaś mała krosta wyskoczy, nic więcej. Inni lekarze wciąż próbowali naciągać mnie na kasę, przepisywali różne dziwne antybiotyki i maści po których nie było żadnego efektu. Jeżeli raz na zawszę chcesz się pozbyć trądziku , jeżeli leczysz się już kilka lat i nic nie pomaga ,zdecydowanie polecam wizytę u pani Markowskiej :) .

Od kilku lat pani doktor leczy moje AZS. W sytuacjach kryzysowych za każdym razem przepisane przez nią leki pomagają skórze rewelacyjnie. Przepisuje także bardzo dobre maści recepturowe. Zawsze uprzejma, odpowiada konkretnie na pytania. Nigdy nie odmawia pomocy, mam do niej pełne zaufanie.Wizyty zawsze na Kasę Chorych.

Zdecydowanie zgadzam się z poprzednią panią że ten lekarz jest godny polecenia. Również leczę tam dziecko i jestem bardzo zadowolona. Natomiast nie zgadzam się z tą panią która napisała ze ma za mało czasu dla pacjentów. Za pierwszym razem siedziałam w gabinecie chyba 40 minut bo okazało się że dziecko było źle leczone bo nie wiedzieliśmy wszystkiego o tej chorobie.Choroba okazała się poważna ale wreszcie diagnoza okazała się trafiona i leczenie też. Najważniejsze że córeczce to bardzo pomogło. Natomiast ponieważ "siedziałam zbyt długo" w gabinecie naraziłam się tylko na złe uwagi ze strony pacjentów w poczekalni bo kolejka była długa. Dlatego teraz do pani doktor chodzę z dzieckiem prywatnie i jeszcze raz powtórzę jestem bardzo zadowolona choć jeśli pofolgujemy z dietą u córeczki pani doktor potrafi nakrzyczeć:|

Pani Doktor Agnieszka Markowska jest wybitnym specjalistą, który potrafi słuchać, wyciągać odpowiednie wnioski czego skutkiem jest pomoc Pacjentowi w chorobie. Gdy istnieje współpraca między Panią Doktor a Pacjentem, tzn. jeżeli Pacjent słucha i stosuje się do zaleceń Pani Doktor, leczenie jest skuteczne. Oprócz bycia wybitnym Lekarzem, Pani Doktor jest bardzo dobrym Człowiekiem. To połączenie wyróżnia Panią Doktor spośród wielu innych Lekarzy, dając jej przez to ogromną przewagę i wyróżnienie.

Pani Doktor Agnieszka Markowska jest wybitnym specjalistą, który potrafi słuchać, wyciągać odpowiednie wnioski czego skutkiem jest pomoc Pacjentowi w chorobie. Gdy istnieje współpraca pomiędzy Panią Doktor a Pacjentem, tzn. jeżeli Pacjent słucha i stosuje się do zaleceń Pani Doktor, leczenie jest skuteczne. Oprócz bycia wybitnym Lekarzem, Pani Doktor jest bardzo dobrym Człowiekiem. To połączenie wyróżnia Panią Doktor spośród wielu innych Lekarzy, dając jej przez to ogromną przewagę i wyróżnienie.

Polecam bardzo dr Markowska pomogła mi w wyleczeniu trądzika a wcześniej przez kilka lat nie mogłam na siebie patrzeć. Pomogła także mojej mamie w leczeniu problemów z włosami. Dobrze że są lekarze uczciwi którzy nie naciągają na kolejne wizyty tylko chcą wyleczyć pacjenta.

Wybitny lekarz specjalista. Bardzo dobry i życzliwy człowiek. Zawsze znajdzie czas dla pacjenta. Mieszkam w Policach. Na pierwszej wizycie byłam w prywatnym gabinecie Pani Doktor w Szczecinie, gdy dowiedziała sie że mieszkam powiedziała bym przychodziła do przychodni Medika w Policach, ponieważ chciałaby mnie jak najczęściej widzieć i obserwować jak działają leki. Mogę liczyć na pomoc i fachową poradę Pani Doktor w każdym momencie. Doktor Markowska jest bardzo odpowiedzialną osobą. Najważniejsze jest dla niej dobro pacjenta. Szczerze polecam

Bardzo dobry specjalista i najlepszy lekarz jakiego znam. Pracuję na stałe poza Polską i mam dostęp do naprawdę świetnej opieki zdrowotnej, którą gwarantuje mi moja firma. Mimo to skórę leczę tylko u dr Markowskiej. Niestety moja choroba jest przewlekła i jak dotąd nie jest możliwe całkowite wyleczenie. Jednak od czasu, kiedy podczas pobytów w Polsce korzystam z leczenia u Pani doktor stan mojej skóry bardzo się poprawił. Przez 1,5 roku zdziałała dużo więcej niż inni dermatolodzy przez 40 lat.

Polecam. Prawdziwy dr House od skóry! Od 2 lat roku chorowałem na dziwne wysypki na skórze. Byłem u kilku dermatologów. Mówili ,że to łuszczyca ale leki nie działały. Wczesniej nie miałem problemów ze skórą. Dopiero doktor Markowska zwróciła uwagę na leki które biorę na nadciśnienie. Po zamianie leków i lekach Pani doktor wszystko ustapiło. Od 6 miesięcy jestem zdrowy.

Wciąż poszukujesz "Dermatolog Szczecin"?

ul. Chabrowa 5 Szczecin
70-731 Szczecin