lekarz Agnieszka Niedźwieckalekarz Agnieszka Niedźwiecka - zdjęcie profilowe

lekarz Agnieszka Niedźwiecka

Wenerolog, Dermatolog

Jestem lekarzem specjalistą w dziedzinie dermatologii i wenerologii.

Leczeniem pacjentów z chorobami skóry zajmuję się od 2004 roku.

Jestem lekarzem specjalistą w dziedzinie dermatologii i wenerologii.

Leczeniem pacjentów z chorobami skóry zajmuję się od 2004 roku.

Jestem absolwentką Wydziału Lekarskiego Akademii Medycznej w Gdańsku (obecnego Gdańskiego Uniwersytetu Medycznego). Specjalizację z dermatologii i wenerologii ukończyłam w ramach pracy w Klinice Dermatologii, Chorób Przenoszonych Drogą Płciową i Immunodermatologii w Bydgoszczy, w Klinice Chorób Skórnych i Wenerycznych Pomorskiego Uniwersytetu Medycznego w Szczecinie oraz w Oddziale Dermatologii w Koszalinie.

Uczestniczyłam w wielu stażach, szkoleniach, kursach, konferencjach i zjazdach naukowych dotyczących dermatologii i wenerologii, dermatologii dziecięcej oraz dermatologii estetycznej.

Zajmuję się diagnostyką, leczeniem chorób skóry zarówno u dorosłych jak i u dzieci w każdym wieku oraz zabiegami z zakresu dermatologii estetycznej.

Znajomość języków obcych: angielski

Absolutnie fantastyczna Pani Dr. Polecam kazdemu!! Szybka i trafiona diagnoza, zabieg tzw "od reki". Nawet przy intymnych dolegliwosciach pacjent czuje pelne zaufanie i minimum krempacji.

Absolutnie fantastyczna Pani Dr. Polecam kazdemu!!
Szybka i trafiona diagnoza, zabieg tzw "od reki".

Pani doktor bardzo miła i dokładnie tłumaczy przyczyny dolegliwości(wybroczyny w moim przypadku) zaleciła właściwe lekarstwo i po kilku dniach wszystko wróciło do normy. Pani na recepcji uprzejma i też stara się pomóc w przypadku dłuższego oczekiwania na wizytę.

Pani doktor bardzo miła, rzeczowa i kompetentna.Wizyta przebiegła w przyjaznej atmosferze, wszystko dokładnie tłumaczy i poświęca czas dla pacjenta. Serdecznie polecam!!!

Przemiła osoba, z bardzo dobrym podejściem do pacjenta i tego starszego, i młodszego. Diagnoza trafiona, leki zadziałały. Polecam!

Diagnoza trafiona, leki zadziałały.
Polecam!

Bardzo kompetentna, miła, rzeczowa i ludzka Pani doktor. W gabinecie recepcja, która załatwia kwestie formalne takie jak; rejestracja, płatność itp. Pięć gwiazdek to za mało. Polecam

Polecam, konkretna dziewczyna, wie o czym mówi. Bez problemowy kontakt, podejście do pacjenta. Jak najbardziej polecam

Pani doktor bardzo miła, przyjemne i niepospieszne podejście do pacjenta. Rzeczowo po skrupulatnym badaniu wyjaśniła przyczyny i sposób leczenia. Polecam

Cudowna Pani doktor,cierpliwie wysłucha,zbada,rzeczowo i jasny sposób powie o diagnozie i leczeniu,sympatyczna,miłą i życzliwa. Polecam😊