lekarz Agnieszka Niedźwieckalekarz Agnieszka Niedźwiecka - zdjęcie profilowe

lekarz Agnieszka Niedźwiecka

Wenerolog, Dermatolog

Jestem lekarzem specjalistą w dziedzinie dermatologii i wenerologii.

Leczeniem pacjentów z chorobami skóry zajmuję się od 2004 roku.

Jestem lekarzem specjalistą w dziedzinie dermatologii i wenerologii.

Leczeniem pacjentów z chorobami skóry zajmuję się od 2004 roku.

Jestem absolwentką Wydziału Lekarskiego Akademii Medycznej w Gdańsku (obecnego Gdańskiego Uniwersytetu Medycznego). Specjalizację z dermatologii i wenerologii ukończyłam w ramach pracy w Klinice Dermatologii, Chorób Przenoszonych Drogą Płciową i Immunodermatologii w Bydgoszczy, w Klinice Chorób Skórnych i Wenerycznych Pomorskiego Uniwersytetu Medycznego w Szczecinie oraz w Oddziale Dermatologii w Koszalinie.

Uczestniczyłam w wielu stażach, szkoleniach, kursach, konferencjach i zjazdach naukowych dotyczących dermatologii i wenerologii, dermatologii dziecięcej oraz dermatologii estetycznej.

Zajmuję się diagnostyką, leczeniem chorób skóry zarówno u dorosłych jak i u dzieci w każdym wieku oraz zabiegami z zakresu dermatologii estetycznej.

Znajomość języków obcych: angielski

Pani doktor bardzo miła, przyjemne i niepospieszne podejście do pacjenta. Rzeczowo po skrupulatnym badaniu wyjaśniła przyczyny i sposób leczenia. Polecam

Cudowna Pani doktor,cierpliwie wysłucha,zbada,rzeczowo i jasny sposób powie o diagnozie i leczeniu,sympatyczna,miłą i życzliwa. Polecam😊