Najlepszy specjalista jakiego spotkałam ,wspaniałe podejście do dziecka ,okazuje dużo ciepła jest cierpliwa . Rzadko niestety spotyka się takich ludzi.Godna polecenia.

Pani Agnieszka jest przede wszystkim wspaniałym człowiekiem, ma ogromną cierpliwość do dzieci. Jeździłam z synem do kilku logopedów bez rezultatu, może dlatego że syn nie chciał współpracować...U Pani Agnieszki wykonuje wszystko, efekty są zaskakująco szybko, polecam jako specjalistę dziecięcego.

polecam, bardzo dobry specjalista, ma podejście do dzieci, efekty są zaskakująco szybko. Dużo ćwiczeń kontynuowane/zadane jest do domu, ale warto :-)

Zdecydowanie godna polecenia, wspaniałe efekty pracy z dzieckiem, a poza tym nie trzeba jeździć do Krakowa i przepłacać!

polecam mila uprzejma ma podejscie do dzieci co przynosi owocne skutki jej pracy

Wciąż poszukujesz "Logopeda Busko-Zdrój"?

Marzena Jasiukowicz GABINET LOGOPEDYCZNY
UL. ZACHODNIA 2 A