lekarz Agnieszka Piotrowska

Lekarz rodzinny

Już dawno zaufałem i swoje życie Pani doktor oddałem. Nigdy tego nie żałowałem i nie będę żałował. Polecam wszystkim Wspaniałego człowieka z olbrzymią wiedzą i doświadczeniem

Trafiłem do nowej poradni dr Piotrowskiej z polecenia znajomych i przekonałem się,że opinie nie były przesadzone.Bardzo miła,pogodna ,wnikliwa.Jej diagnoza i leczenie trafione w punkt.Takich lekarzy nam trzeba,polecam

Kompetencja,profesjonalizm,podejście holistyczne.Lekarz wnikliwy, drążący , nie zbywa pacjenta. Gorąco polecam nową poradnię pani Doktor przy Snycerskiej,obsługa kompleksowa, szybka bez kolejek a co najważniejsze trafna diagnoza i leczenie.

Polecam opiekę przez P. dr Piotrowską , bo jest wspaniałym lekarzem i bardzo dobrym człowiekiem, któremu można z zaufaniem powierzyć swoje zdrowie.

Wciąż poszukujesz "Lekarz rodzinny Łódź"?

Andrzej Mandat

Lekarz rodzinny