lekarz Agnieszka Połomska

Rehabilitant

Pani Doktor, której leczenie ludzi to prawdziwe powołanie. Wspaniały lekarz z ogromnym sercem. Przepisane zabiegi pomogły mi w leczeniu kolana.

Bardzo dobry specjalista. Pani doktor przeprowadziła ze mną bardzo dokładny wywiad i okazało, się ze przyczyny moich problemów są spełnienie inne niż dotąd wskazywał inny lekarz. Leczę się u Pani doktor i jestem bardzo zadowolona! Ponadto, bardzo ciepła i cierpliwa osoba.

Absolutnie nie zgadzam się z negatywnymi opiniami. Znając od lat Panią Doktor, wątpię żeby były prawdziwe... Leczę się u Pani Doktor od wielu lat i zawsze mogłam liczyć na empatię, uwagę i bardzo profesjonalne podejście. Fantastyczny diagnosta i lekarz!

Mijają ok. 3 lata gdzie Pani dr Połomska nie dopuściła mnie po raz pierwszy do zabiegu kriokomory bo rzekomo miałam za wysokie ciśnienie krwi.Osoby z wysokim ćwiczeniem trzeba po zabiegu ponownie zmierzyć a tego nikt nie robi lub się nie chce są to wskazania przez dr Markiewicza .. Od ubiegłego roku czytam jak wycofują apteki trujące nas od lat leki.Gdy przeczytałam ,że raz wycofuje się kilka leków drugi raz 40 leków to usunęłam z mego domu wszystkie te leki .Dziś jestem szczęśliwa od pół roku nie jem leków na nadciśnienie ...

Od ubiegłego roku czytam jak wycofują apteki trujące nas od lat leki.Gdy przeczytałam ,że raz wycofuje się kilka leków drugi raz 40 leków to usunęłam z mego domu wszystkie te leki .Dziś jestem szczęśliwa od pół roku nie jem leków na nadciśnienie krwi , żyję spokojnie, reguluje odpowiednio jedzeniem i śpię spokojnie wszystkie noce.Na wykładach medycznych powiedziałam o tym i cała sala biła mi brawo tym bardziej , że mam 70 + a wiek biologiczny na góra do 40 lat i nie jem żadnych leków .
Na czarnej liście jest wiele leków jak :acard,cholinex,polopiryna,ibufen,nurofen,KETONAL,aspiryna a nawet nie które krople do nosa,które mogśą sprawić , że leki na nadiśnienie styaja sie nie skuteczne
Chodzę rtegularnie na kriokomorę poza Onkologią i świetnie znoszę twe zabiegi a co na to Pani dr i dr Dyrektor Onkologii do którego pisałam skargi na tego najgorszego lekarza rehabilitanta ???

W dniu 14.XI.br. przyszłam na rehabilitację do Parysa na godz. 16-tą na zabieg kriokomorę gdzie stwierdzono u mnie ciśnienie krwi - 200/100 ? Było mierzone przez pielęgniarkę i tak odwrócony duży stojący odczyt by nie widział wyniku pacjent. Zdziwiona byłam tym wynikiem chociaż mogłam mieć podwyższone ciśnienie krwi ze względu jak pierwszy raz się idzie na ten zabieg to nie wiadomo od czego trzeba zacząć czy od klucza i od szatni i jakiej itd ? Ale nie wiedziałam, że za godzinę przyjdzie lekarz Pani A. Połomska i powie to samo ...

i jakiej itd ? Ale nie wiedziałam, że za godzinę przyjdzie lekarz Pani A. Połomska i powie to samo ciśnienie . Oczywiście odmówiono mi zabiegu pół minutowego co uważam to za skandal .Poświęciłam ponad 3 godz. by powiedziano mi NIE !!!
Przyszłam do domu i o godz. 18-tej zmierzyłam ciśnienie krwi i miałam wynik : 165/88 tętno 63 .Jutro na ten zabieg pójdę ze swym aparatem i nie dam się wykopać .Dużo pacjentów chodzi tam prywatnie i Ci z ciśnieniem wysokim wchodzą do kriokomory .Może kriokomora w Parysie jest dla prywatnych zabiegów . Nie polecam nikomu dr Połomskiej.