lekarz Agnieszka Pyrchała

Polecam, ciekawa osobowość i dobry specjalista. Ciepłe i pogodne podejscie do dzieci, jak również rodzica . Początkowo nieco dyplomatyczny kontakt, ale to kwestia wzajemnego poznania lekarz-pacjent. Jako matka szczerze polecam :)

Ja poznałam Panią doktor w szpitalu w Chorzowie gdzie prowadziła moją córkę i byłam zadowolona i kiedyś przypadkiem trafiliśmy w naszej poradni do niej znowu i teraz do niej chodzimy i jesteśmy zadowoleni z pani doktor. Polecam.

Bardzo dobry pediatra. Dobre podejście, dobrze dobrane leczenie, wyrozumiałość, nie brak czasu na wytłumaczenie wątpliwości i odpowiedzi na pytania.

Fantastyczna lekarka, cierpliwa i delikatna dla małych pacjentów i wyrozumiała dla zdenerwowanych rodziców.

Nie mogliśmy się dostać do naszego pediatry, więc poszliśmy do tej Pani. Bardzo nieuprzejma osoba, syn płakał całą wizytę, my byliśmy bardzo zirytowani podejściem jak 30 lat temu, skończyło się tym, że po wizycie wezwaliśmy prywatnie naszego pediatrę.