lekarz Agnieszka Torzyńska

Lekarz rodzinny

Pani doktor Agnieszka Torzyńska jest dobrym, kompetentnym, rzetelnym, sympatycznym lekarzem rodzinnym, polecam.

właściwa osoba na właściwym miejscu, lekarz z powołania, kompetentna, analizuje przypadek kliniczny z każdej możliwej strony, jeśli nie jest w stanie pomóc-kieruje bez problemu do odpowiedniego specjalisty, stawia diagnozę z oparciu o badania, a nie w ciemno, a poza tym: uprzejma, spokojna, nie pokazująca swojej wyższości, poświęca odpowiednio dużo czasu pacjentowi w zależności od potrzeby, przeprowadza dokładny wywiad. Widać, że lubi swoją pracę i angażuje się w to, co robi.

Zdecydowanie bardzo dobry lekarz. Leczylam sie u innego lekarza, ktory nie potrafil mi pomoc. Natomiast Dr Torzynska celująco zdiagnozowala moje dolegliwosci i natychmiast podjęla odpowiednie kroki w celu leczenia moich schorzen. Jestem bardzo zadowolona i wdzięczna z wynikow leczenia i ciągłej wspolpracy z P. Dr Torzynska. Polecam innym pacjentom.

Przez lata leczyłam się u ś.p. dr M. Janiszewskiej,nie sądziłam,że mi Ją ktokolwiek zastąpi.Teraz widzę,że w tym samym gabinecie mam do czynienia z osobą kompetentną,dokładną,traktującą chorego kompleksowo-bardzo spostrzegawcza,zauważy wiele.Jest uprzejma w sposób naturalny skupia się na problemie ,warto czasem poczekać nieco dłużej,bo ona się nie spieszy kosztem pacjenta-jest bardzo pracowita.Godna następczyni,ozdoba SALVITY-dbajmy o nią,aby nie odeszła gdzieś do kliniki.

najlepsza lekarka, jako jedyna na kilku lekarzy po pierwszej wizycie wiedziała na co jestem chora. Inni nie pozwalali mi wychodzić z domu, bo to choroba zakaźna, a okazało się zupełnie coś innego. zawsze poświęca odpowiednio dużo czasu pacjentowi i odpowiada na wszystkie pytania związane z chorobą, bardzo uprzejma.Polecam wszystkim :)

Wspaniała lekarka. Jeśli pracuje teraz na osiedlu Lecha, to muszę przenieść tam całą moją rodzinkę. Zawsze uprzejma, spokojna, miła i serdeczna, przejmuje się pacjentami, jest zaangażowana. Nie wyobrażam sobie pozostać w "Twojej Przychodni" po tym jak Jej tam już nie ma.

Wspaniała Pani doktor. Niezwykle ciepła i serdeczna. Nie mam też żadnych zastrzeżeń do jej kompetencji. Nigdy się nie pomyliła w diagnozie. Mogę o niej spokojnie powiedzieć, że to lekarz z pasją. Bardzo żałuję, że nie ma Jej już na Folwarcznej. Gdyby ktoś wiedział, gdzie teraz pracuje, to proszę napisać. Chętnie się do Niej przeniosę.

Droga Pani Doktor proszę się nie przejmowac takimi "beznadziejnymi" wpisami bo to jest po prostu zawiść kierownictwa od którego Pani odeszła , nie ładnie . Czy można dowiedzieć się gdzie Pani obecnie przyjmuje pozdrawiam M piechowiak

Świetna Lekarka! Nie to co niektórzy lekarze w tej przychodni, co nawet pacjenta nie zbadają tylko recepty "na wygląd" piszą! Tylko gdzie Pani Doktor teraz przyjmuje - bo w przychodni nikt takiej informacji nie chce udzielić!

lekarz na piątkę.goraco polegam!!!Swietnie leczy zarówno dorosłych jak i dzieci!!!!