Agnieszka Witkowska

Laryngolog dziecięcy

Ta pani nadaje się tylko jako dobry weterynarz. Opryskliwa, arogancką. Zmęczona bo pracuje na trzech etatach. Widać kasa ma się zgadzać, a nie wyleczony pacjent.

Bardzo dobry lekarz, konkretny, dokładny i z dużym doświadczeniem. Pani dr Agnieszka Witkowska przeprowadziła ze mną szczegółowy wywiad i zaleciła leki, które szybko przyniosły poprawę. Badanie bardzo delikatne, nie odczułam żadnego bólu i dyskomfortu. Ośmielę się napisać, że to jeden z najlepszych laryngologów, z jakimi miałam styczność. Wszystkim serdecznie polecam!

Bardzo kompetentna Pani doktor. W ciągu jednej wizyty zostało zlecone więcej badań niż w ciągu ostatniego roku u innych specjalistów. Dzięki dużej wiedzy i uporowi Pani doktor jesteśmy na dobrej drodze do pełnego wyleczenia. Zdecydowanie polecam.

Wspaniała lekarka. Skupiona przede wszystkim na pacjencie. Podczas wizyty dopytuje o inne dolegliwości i stwarza luźną atmosferę. Trafnie stawia diagnozy i ordynuje celowane i skuteczne leczenie.

Umówiłam się prywatnie z wizytą i termin miałam już na następny dzień na godzinę 17. Bardzo uprzejma pani doktor, wysłuchała wszystko, co miałam jej do powiedzenia. Polecam każdemu, tym bardziej, że doktor Witkowska praktykuje już od kilku lat i ma spore doświadczenie i jeszcze większe chęci.

Obecnie naprawdę ciężko znaleźć dobrego specjaliste nawet prywatnie! Doktor Witkowska może nie zawsze kipi dobrym humorem, ale jest fantastycznym lekarzem, który z pasją i zaangażowaniem leczy małych i dużych.

Pierwsze co to poprawcie adres, pod którym przyjmuje doktor Witkowska. To ulica Ołówkowa w Pruszkowie! Natomiast co do trafności stawianych diagnoz, sposobu leczenia oraz podejścia do pacjenta, nie mam absolutnie żadnych zastrzeżeń. Profesjonalizm w stu procentach.

Bardzo sympatyczny lekarz z fajnym podejściem do małego dziecka. Wizyta miała na celu ocenę migdałów i dowiedzenie się dlaczego dziecko oddycha ustami, a nie nosem. Doktor Witkowska pokierowała (trafnie!) całym leczeniem.

Znakomity lekarz i fachowiec. Od ostatniej wizyty minęły 3 lata i po chorobie nie ma śladu. Polecam!

Doktor Witkowska przyjęła mnie poza kolejnością, a podjechałam z 4-letnim dzieckiem, u którego rozwinęła się angina i gorączka blisko 40 stopni Celsjusza. Szybko otrzymaliśmy pomoc i antybiotyk. Na kontroli kilka dni później osobiście podziękowałam doktor za szybką reakcję, przyjęcie nas i dobranie odpowiedniego leku. Dziękuję.