lek. med. Aleksander Białylek. med. Aleksander Biały - zdjęcie profilowezdjęcie #1

lek. med. Aleksander Biały

Chirurg ogólny, Urolog

Specjalizuję się w kompleksowym leczeniu i diagnostyce schorzeń układu moczowo-płciowego u mężczyzn oraz kobiet:

• stany zapalne
• infekcje

• stany zapalne
• infekcje
• nietrzymanie moczu
• nowotwory
• zaburzenia funkcji
• impotencja

Jestem lekarzem-specjalistą chirurgii ogólnej oraz urologii z 30-letnim doświadczeniem klinicznym. W swoim dorobku mam kilka tysięcy przeprowadzonych specjalistycznych zabiegów operacyjnych, endoskopowych i innych procedur medycznych.

Obecnie pracuję na Oddziale Urologicznym Szpitala im. Alfreda Sokołowskiego w Wałbrzychu oraz przyjmuję pacjentów w Przychodniach we Wrocławiu, Wołowie, Świdnicy, Kłodzku i w Bystrzycy Kłodzkiej.

Badania:
-Prącia.
• Cystoskopia
• Biopsja gruczołu krokowego

Usługi w domu pacjenta:
• Badanie i diagnostyka (USG)
• Wymiana cewnika
• Podawanie leków w zastrzykach

Doskonały diagnosta, lekarz pełen empatii, ogromna wiedza i doswiadczenie. Doktor leczyl mojego ojca. Gdyby kazdy lekarz byl jak dr Biały, społeczeństwo by na pewno mniej narzekało na służbę zdrowia. Jeden z najlepszych urologow w rejonie Wołowa i Wrocławia.

Doktor Biały to lekarz z powołaniem, nikogo nie wyróżnia, czy pacjent z gabinetu prywatnego czy państwowej przychodni - wszystkim jednakowo cierpliwie tłumaczy. Mnie wreszcie prawidłowo zdjagnozował i leczył i podarował kolejne lata życia. dziękuję panie Doktorze

bardzo jestem zadowolony z rozmowy i kontaktu z Panem Minkiewiczem. Brak dziś takiej emaptii jaką ma ten lekarz, umiejętnie wytłumaczył i skierował na badania. jestem w trakcie procesu, ale Pan doktor wzbudza zaufanie swoją wiedzą i opieką. Dziękuę

Pan Doktor bardzo fachowo opowiedział mi o chorobie jaka mi dolega i zastosował odpowiednie leczenie. Po miesiącu leczenia wszystkie dolegliwosci znikły. Polecam tego lekarza. Mieczysław M

Bardzo wnikliwy diagnosta i utalentowany chirurg, do pacjentów odnosi się z profesjonalną rzetelnością i szczerą życzliwością.

Bardzo dobry specjalista, godny zaufania. Pomógł mojemu tacie - jestem bardzo zadowolony z jego wizyt

Rewelacyjny lekarz który nie traktuje ludzi z gory.Jedny ktory sie mna przejał i postanowil mnie wyleczyc.

Wspaniały człowiek zawsze w biegu-2-razy mnie oporował:)

Wspaniały człowiek zawsze w biegu-2-razy mnie oporował:)