dr n. med. Aleksander Sinkiewicz

Neurochirurg

wspaniały fachowiec! naprawdę trudno o lepszego lekarza. Potrafi wszystko tak wytłumaczyć że człowiek przestaje się bać.

Bardzo uprzejmy i porządny człowiek. Podczas rozmowy określił jaka jest dolegliwość i poinformował o operacji.

Jestem pacjentem wspaniałego lekarza i wierzę bezgranicznie .Czekam na operację i wiem ,że wszystko będzie dobrze .Takich lekarzy potrzebujemy ,Doktor Sinkiewicz jest oddany pacjentom . Wybitny człowiek ,a tak normalny .

Wybitny człowiek ,a tak normalny .

Jeśli ktoś wzbudza tak skrajne emocje, to znaczy, że jest KIMŚ. O miernotach nie pisze się w ogóle. Ani pozytywnie, ani negatywnie. O sukcesie świadczy liczba wrogów. Ale też liczba pacjentów, którzy chcieliby być operowani przez DR SINKIEWICZA. Ja miałam to szczęście, czuję się dobrze,dziękuję i pozdrawiam.

Człowiek, który swoją wiedzą zawstydza innych Neurochirurgów. Jedyny który w krótkim czasie okresił co mi dolega. Inni odsłyłali mnie do "specjalistów" którzy wymyślali straszne rzeczy. Poprostu wspaniały człowiek. Pozdrawiam

Jedyny lekarz we Włocławku którego mogę z czystym sumieniem polecić przy dolegliwościach kręgosłupa!!! Bolało, a już nie boli. Dziękuje doktorze! Malinowski Henryk

Malinowski Henryk

Idąc do szpitala na operację kręgosłupa miałam mieszane uczucia, szczególnie po przeczytaniu takich opinii jak w tym serwisie. Jestem już po operacji, operował mnie Pan Doktor Sinkiewicz. Wszystko jest w porządku. Oby wszczyscy specjaliści tak potrafili sobie radzić z wszelkimi schorzeniami pacjentów i przeszkodami w pracy jak Doktor Sinkiewicz. Dziękuję.

Lekarz zdecydowanie podchodzący "po ludzku" do pacjenta. Uprzejmy, świetny fachowiec. Polecam.

jest to lekarz z powolania ma dar od Boga, aby więcej takich lekarzy było, prywatnie i publicznie wizyty u tego lekarza nie róznią się. dziękuje i sedecznie pozdrawiam

Najlepszy Lekarz, wspaniały człowiek :) Dziękuję.

Najlepszy Lekarz, wspaniały człowiek :) Dziękuję.

Wciąż poszukujesz "Neurochirurg Płock"?

Matopat
ul. Storczykowa 8/10