Neurochirurg Płock

Przychodnia Lekarska

Płock

wspaniały fachowiec! naprawdę trudno o lepszego lekarza. Potrafi wszystko tak wytłumaczyć że człowiek przestaje się bać.

Opinia dodana przez: AGNIESZKA

prof. dr hab. n. med. Robert Gasik

Traumatolog, Ortopeda

Medic Park Płockie Centrum Medyczne
ul. Kolegialna 18
09-402 Płock

Moja choroba rozpoczęła się w maju 2012 roku – lewostronny ucisk na nerwy całej nogi + tzw. opadająca stopa. Po szeregu błędnych diagnoz pod koniec września trafiłam do profesora Roberta Gasika, neuroortopedy i neurologa. Po wizycie u Profesora odniosłam wrażenie, że mam do czynienia z profesjonalistą, miłym i doświadczonym, który wszystko mi wytłumaczył i zapewnił, że po operacji bóle na pewno ustąpią. Operację miałam w styczniu 2013. Ból ustąpił natychmiast po operacji. Żałuję tylko, że nie trafiłam do Profesora wcześniej, oszczędziłoby mi to bólu. Jestem bardzo wdzięczna profesorowi Robertowi Gasikowi za bardzo sprawnie i profesjonalnie przeprowadzoną operację. Profesor Robert Gasik jest profesjonalistą w każdym calu i wysokiej klasy specjalistą, któremu bez obawy można powierzyć zdrowie. Mogę Go zarekomendować wszystkim, którzy mają jakiekolwiek problemy z kręgosłupem. Serdecznie dziękuję Panie Profesorze!!! :) Jola Chościłowicz, Warszawa

Mickiewicza 21/12
09-402 Płock

W maju 2016 r ten wspaniały lekarz operował mój kręgosłup w odcinku lędźwiowym - bardzo duża przepuklina. Cierpiałam dwa lata, a ten lekarz w 4 dni przywrócił mnie do życia. Niech nam wszystkie wspaniałe kliniki zazdroszczą takiego Skarba. CZuję się świetnie Panie doktorze, życzę Panu dużo zdrowia i jak najwięcej satysfakcji z wykonywanej pracy,
U Pana dr wiedza medyczna idzie w parze z kultura osobistą .
Pragnę podziękować również ...

U Pana dr wiedza medyczna idzie w parze z kultura osobistą .
Pragnę podziękować również Panu Ordynatorowi za codzienną autentyczną troskę , jakiej doświadczają chorzy na Oddziale Neurotraumatologicznym,
W ogóle cały personel jest super, ale mój dr Rzeczkowski jest wyjątkowy,
Dziękuję!!!

Opinia dodana przez: Bożena

żeby być dobrym lekarzem nie wystarczy być bardzo dobrym specjalistą ,jeszcze trzeba być dobrym człowiekiem.lekarz powinien leczyc wszystkich a nie tylko tych co maja pieniądze.

Opinia dodana przez: andrzej

ulica Kwiatka 31/33/1