lekarz Aleksander Skrzypczak

Neurolog

2,1

Pan Doktor w pełni wyjaśnił przyczyny dolegliwości, od razu skierował na niezbędne badania i pomógł w znalezieniu dalszego toku leczenia. Rzeczowe, konkretne podejście które tylko potwierdza profesjonalizm.

NIE POLECAM a wręcz odradzam i ostrzegam! Pan Aleksander Skrzypczak neurolog przyjmujący w Żorach jest arogancki i bezczelny Szkoda czasu i zdrowia. Lekarz (chociaż tak bym nie nazwała tego pana) zupełnie nie jest zainteresowany dolegliwościami pacjenta ani leczeniem. Podczas swojego dyżuru przyjmuje ludzi jak na akord - 40 osób w ciągu 2,5 godziny. Na pacjenta 3,75 minuty. Następny i następny jak przerzucanie worków z piskiem czy gorących kartofli. Jest znudzony i nerwowy. Podczas pierwszej wizyty na przyniesione badania nawet nie spojrzał, zupełnie nie był zainteresowany, nie miał czasu. Zlecił następne a kiedy z nimi przyszłam ledwo na nie rzucił okiem. Mówiłam, że mój stan się pogorszył to nie miał czasu i ochoty mnie słuchać. Kiedy poprosiłam o jakieś rehabilitacje, którą obiecał na poprzedniej wizycie to ... PODNIÓSŁ RĘKĘ I WSKAZAŁ DRZWI ŻEBYM WYSZŁA !!! Skandal!

Konkretny lekarz !! Konkretna diagnoza , szczery . Zna się na tym co robi i umie doradzić co dalej robić gorąco polecam !!

Niestety nic nowego nie wniosę,jedynie potwierdzę co powyżej,lekarz arogancki,znudzony tym co mówi pacjent, obraża kolegów mówiąc że lekarz który dał mi skierowanie do neurologa jest "idiotą".Ta opinia to nie tylko obraz mojej wizyty ale i mojej mamy która zadała pytanie panu doktorowi"co to może być" w odpowiedzi usłyszała bardzo profesjonalne "JAJCO" ja nkomu bym tego Pana nie poelciła.

Napisze krótko, pierwszy raz spotkałam się z taką postawa lekarza, jestem zarzenowana! Bezczelny, opryskliwy, kompletnie Nie pomocny! Ignorant! Z brakiem empatii Przestrzegam przed wizytą u tego Pana!

Odradzam tego lekarza!!! Strata czasu i zdrowia. Lekarz (o ile tak można go nazwać) bardzo niekompetentny, sposób przeprowadzenia badania to jest jakaś komedia. Przy badaniu młoteczkiem nawet nie kazał ściągnąć butów tylko uderzał po obuwiu (dodam, że miałam grube, zimowe buty) a nogę od 3 tygodni miałam zdrętwiałą. Bardzo nieprzyjemny, ordynarny, nie interesują go zbytnio dolegliwości pacjenta gdyż on wie wszystko najlepiej. Omdlenia które zdarzają się kilka razy w tygodniu to dla niego żaden objaw którym należałoby się zainteresować tylko normalna rzecz która każdemu może się zdarzyć. Omijajcie tego lekarza szerokim łukiem!

Lekarz nie słuchał, nie przeczytał opisu Rtg, był znudzony. Badanie młoteczkiem. Rwa kulszowa i barkowa ból niesamowity diagnoza -neurologicznie zdrowa. Na pytania nie odpowiadał. Nie polecam.