lekarz Aleksander Szczech

Potraktował mnie na sorze w Śremie gorzej niż psa! Bardzo niegrzecznie dał mi do zrozumienia ze mam poczekać do popołudnia i umówić się na wizytę lekarka a nie przyjeżdżać o 4 w nocy na SOR. Cham i prostak!

Generalnie lekarz który nie ma czasu dla pacjentów na SOR w Środzie Wielkopolskiej. Czekając na konsultacje zdążyłby wszystkich przebadac w poczekalni ale niestety nie może bo musi czekać. Generalnie w szpitalu zainteresowanie pacjentem, "zerowe" wszyscy odwracają zwrok żeby nie widzieć pacjenta. Lepiej tam nie trafić.