dr n. med. Aleksandra Baranowska-Mosingiewicz

Ginekolog

Budzi zaufanie, cierpliwa, miła, ciepła osoba, profesjonalnie przygotowana do wykonywanego zawodu, na bieżąco z "nowościami" w swojej dziedzinie, o czym świadczy ogrom dyplomów i certyfikatów w gabinecie. Stosuje zasadę, że to lekarz jest dla pacjenta a nie odwrotnie. Polecana mi przez wiele koleżanek i nie zawiodłam się. Kolejki w poczekalni są małym minusem, ale to dowód na to jak świetnym jest zawodowcem. Warto - polecam!

Stosuje zasadę, że to lekarz jest dla pacjenta a nie odwrotnie.
Polecana mi przez wiele koleżanek i nie zawiodłam się.
Warto - polecam!

Dziwi mnie komentarz poprzedniej Pani Prowadzę obecnie ciążę u Pani Doktor- zresztą drugą ciążę- i jestem zadowolona. Czasem istotnie muszę poczekać, ale zdaję sobie sprawę, że do gabinetu lekarskiego nie zawsze wchodzi się o umówionej godzinie. Jedne pacjentki są dłużej inne krócej w gabinecie. Natomiast wolę poczekać i mieć pewność, że ktoś dobrze się mną zajmie, a u Pani Doktor tak się czuję.Pani Nikola też jest ok i można ją o wiele rzeczy zapytać. Jeśli coś mnie martwi zawsze dzwonię lub piszę , nawet posyłałam wyniki e-mailem i mam poczucie, ...

Dziwi mnie komentarz poprzedniej Pani
Prowadzę obecnie ciążę u Pani Doktor- zresztą drugą ciążę-
i jestem zadowolona.
Czasem istotnie muszę poczekać, ale zdaję sobie sprawę, że do gabinetu lekarskiego nie zawsze wchodzi się o umówionej godzinie. Jedne pacjentki są dłużej inne krócej w gabinecie. Natomiast wolę poczekać i mieć pewność, że ktoś dobrze się mną zajmie, a u Pani Doktor tak się czuję.Pani Nikola też jest ok i można ją o wiele rzeczy zapytać. Jeśli coś mnie martwi zawsze dzwonię lub piszę , nawet posyłałam wyniki e-mailem i mam poczucie, że ktoś się mną opiekuje. Ja poleca Panią Doktor

Lekarz jak najbardziej kompetentny i znający się na rzeczy. Prowadzi już moją drugą ciążę. Jestem bardzo zadowolona z całokształtu wizyty. Jedyny minus do długość oczekiwania w poczekalni pomimo umówionej godziny (jednak wizyta w gabinecie bez pośpiechu) i wysoki koszt za wizytę (w porównaniu z resztą specjalistów).

Witam.Po wielu różnych doświadczeniach wkońcu trafiłam do Pani Baranowskiej. To lekarz który ma najświeższą wiedzę, i działą według nowoczesnych metod. Prowadzi moją ciążę, i za każdym razym poświęca tyle czasu ile powinna. Fakt kolejki są nadal długie, ale to świadczy o tym że ludzie jej ufają i potwierdzają to jakim jest fachowcem.

Jest fachowym lekarzem jestem bardzo zadowolona od 13 lat dobrze ,że mamy takich dobrych lekarzy.

szczerze polecam ogromna wiedza i doswiadczenie wysoka kultura osobista

szczerze polecam ogromna wiedza i doswiadczenie wysoka kultura osobista

Chodziłam do pani doktor cała ciąże, niby miła , ale te czekanie na wizyte to przesada zwłaszcza,że umawiana byłam, na godzinę a czekac trzeba było zawsze a ona sie jeszcze spóźniała albo gadała sobie z Nikolą a cały korytarz pacjentek. 100 zł za wizyte a jak była w szpitalu to tylko raz przyszła. Uważam że troche nie traktuje nie poważnie swoje pacjentki.Tez na początku miałam o niej zdanie jaka ona super, ale to sie zmieniło .......

Bardzo kompetentna i ciepła w kontakcie, doskonały lekarz i diagnosta, polecam wszystkim z pełnym przekonaniem. Z przyjemnością "trzymam" się P. doktor od kilku lat.

Bardzo kompetentna osoba, podchodząca do każdej pacjentki z szacunkiem. Podczas prowadzenia ciązy jest niemal w stu procentach do dospozycji pacjentki. Można do niej zadzwonić z każdą wątpliwością. Bardzo angażuje się w zdrowie swoich pacjentek.

Pani doktor jest niesamowita, kocha to co robi i podczas ciąży jest praktycznie do dyspozycji pacjentki w każdej chwili i z każdą wątpliwością można do niej zadzwonić, bardzo ją szanuję.

Wciąż poszukujesz "Ginekolog Lubliniec"?

Dariusz Wala

Staszica 14

Lidia Adrianowicz

Lubliniec, ul.Paderewskiego 35
Lubliniec

Hanna Kosmala-Pytlik

Niepubliczny Zakład Opieki Zdrowotnej MEDICINA, DIAGNOSTICA & QUALITAS - QMEDIC Leczenie Ambulatoryjne
ulica Piłsudskiego 41
41-200 Sosnowiec
Prywatny Ośrodek Leczniczy "Medis" sp. z o.o.
ulica Szeptyckiego 1
40-018 Katowice
Niepubliczny Zakład Opieki Zdrowotnej Przychodnia Lekarska "Dąbrówka" PULS-MED Spółka z o.o.
ulica Le Ronda 16
40-303 Katowice