lekarz Aleksandra Czajowska

Protetyk

Zdecydowanie odradzam jeśli ktoś wybiera się na Kasę Chorych. Nigdy przez żadnego lekarza nie zostałam tak potraktowana jak przez panią Czajowską!!!Brak mi słów jak można tak traktować pacjenta jeśli nie przychodzi prywatnie!

mam ruchomy aparat! bardzo dobre efekty leczenia! kompetentna i miła obsługa! dobry specjalista

bardzo dobry specjalista.Kompetentna i sympatyczna.Zajmuje się także aparatami ruchomymi .Wszystko wytłumaczy zrozumiale, wydaje się że koszt wizyty jest stosunkowo niedrogi.Wszystkim gorąco polecam leczę sie u niej lata całe i jest to anioł;a nie lekarz.