lekarz Aleksandra Gawlik

Laryngolog

Z Pania doktor miałam już nie raz do czynienia. Prawdziwy lekarz z powołania, ktory do każdego pacjenta podchodzi w pełni profesjonalnie. Polecam!!!

Polecam!!!

Pierwszy raz spotkałem się z tak kompetentnym i ukierunkowanym na chęć pomocy pacjentowi lekarzem. Duuuże pozytywne zaskoczenie!

Rewelacja pod każdym względem. Rzeczowość, zaangażowanie i pełna kompetencja, bazujaca na gruntownej wiedzy i dużym doświadczeniu.

Pani doktor to wspamniały lekarz i człowiek. Bezinteresowna, z poczuciem humoru, serdeczna.

Bardzo dobra, życzliwa pacjentom Pani doktor. Nie waha się zlecić dodatkowych badań bądź polecić pacjentowi lekarza innej specjalizacji jeżeli zachodzi taka potrzeba, nie uważa się za wszechwiedzącą. Ponadto jest kobietą z klasą o wysokiej kulturze osobistej. Zdecydowanie polecam.

To co napisala moja poprzedniczka jest w 100% prawdziwe. Ja chodze publicznie i jestem bardzo zadowolona na jakosc opieki, inni niech sie ucza!

Wciąż poszukujesz "Laryngolog Cieszyn"?

Krzywa 4
43-430 Skoczów