lekarz Aleksandra Kopaczewska-Kwiatkowska

Okulista

To juz nasza 3 wizyta u Pani Doktor i jesteśmy bardzo zadowoleni. Wizyta przebiega wzorowo, wszystko super wytlumaczone. Podejscie do dziecka idealne. Syn dokładnie przebadany. A dzięki leczeniu Atropinom ,ktorą polecam mamą dzieci z krótkowzrocznością, wada mojego 7latka jest praktycznie bez zmian . Polecam serdecznie !!!!

Chodzę do Pani doktor z córką, która ma krotkowzrocznosc. Leczenie atropiną przynosi efekty. Pani okulistka cierpliwie wszystko tłumaczy, dba o pacjenta. Polecam!

Jesteśmy bardzo zadowoleni z wizyty u Pani Doktor. Moje dzieci zostały bardzo dokładnie przebadane, a potem Pani Doktor zrobiła mini "wykład" nt. dbania o oczy i dalszego postępowania. Polecam z pełnym przekonaniem!

Całą rodziną jesteśmy pacjentami tej Pani doktor. Moje córki bardzo chętnie chodzą do niej na wizyty, bo jest zawsze miła i uśmiechnięta,a dorosłym wszystko bardzo dobrze tłumaczy. Szczerze polecam!

Leczę się u pani doktor od kilku lat. Jestem zadowolony z wizyt. Zawsze dokładnie zbadany i wszystko mam wytłumaczone. Polecam tego lekarza

Pani Doktor to bardzo sympatyczna osoba, bada dokładnie i wszystko wyjaśnia szczegółowo. Jestem zadowolona i mogę ją polecić.

Pani Doktor jest miła i kompetentna. Rzeczowo i spokojnie wszystko tłumaczy. Dobre podejście do pacjenta. Polecam

Wspaniały lekarz! Pani Doktor jest bardzo kompetentna. Zawsze dokładnie wszystko tłumaczy, zarówno podczas badania jak i kwestie dotyczące dalszego leczenia. Do tego niezwykle sympatyczna, bardzo cierpliwa.

Najlepszy okulista jakiegokolwiek spotkałem, szybki termin, sympatyczna osoba z ogromną wiedzą, wszystko dokładnie wytłumaczone

Pani Doktor interesuje się losem pacjenta także przy dalszym leczeniu, szpitalnym itd. Prosi o informowanie o stanie zdrowia, bardzo troskliwa