lekarz Aleksandra Kopaczewska-Kwiatkowska

Okulista

Całą rodziną jesteśmy pacjentami tej Pani doktor. Moje córki bardzo chętnie chodzą do niej na wizyty, bo jest zawsze miła i uśmiechnięta,a dorosłym wszystko bardzo dobrze tłumaczy. Szczerze polecam!

Leczę się u pani doktor od kilku lat. Jestem zadowolony z wizyt. Zawsze dokładnie zbadany i wszystko mam wytłumaczone. Polecam tego lekarza

Pani Doktor to bardzo sympatyczna osoba, bada dokładnie i wszystko wyjaśnia szczegółowo. Jestem zadowolona i mogę ją polecić.

Pani Doktor jest miła i kompetentna. Rzeczowo i spokojnie wszystko tłumaczy. Dobre podejście do pacjenta. Polecam

Byłam u Pani Doktor z córką(lat 4). Przed wizytą zostałam szczegółowo poinformowana jak będzie wyglądało badanie i jak przygotować na nie moje dziecko. Pani Doktor ma świetne podejście do dzieci. Polecam bardzo.

Oprócz wyższego wykształcenia, dobrze było by posiadać jakieś średnie wyobrażenie i co najmniej podstawowe wychowanie. Tego właśnie brakuje tej "Pani" doktor!