lekarz Aleksandra Kostyrka

2,4
2,7
2,4
2,5

ja uważam że jest profesjonalnie i ok.

ja uważam że jest profesjonalnie i ok.

Nie rozumiem opini innych pacjentów , mogę tylko domyślać się zakompleksienia i małomiasteczkowośći poprzedników wypisujących takie opinie.Podejście Pani doktor wpełni profesjonalne i rzeczowe. PROFESJONALIZM.

Ta Pani jest nie uprzejma nie kompetentna traktuje ludzi jak zło konieczne,nikomu nie polecam wizyty u niej. jest chamska wobec pacjentow. bylam u niej na wizycie w ciazy bo dostalam skazy bialkowej od mleka -jak sie pozniej dowiedzialam od innego lekarza. jak zobaczyla moje plamy stwierdzila gdzie blam wczesniej i nie potrafie zadbac o swoje dziecko podczas ciazy,to ciekawa jest jak zadbam o nie jak przyjdzie na świat !! jest chamska,arogancka,i mysli ze pozjadala wszystkie rozumy!! myslalam ze ja zabije wlasnymi rekoma .. odradzam kazdemu kto by sie wybieral do dermatologa.to babsko jest po prostu okropne !!!

PAni doktor nie odpowiedziała na zadne z zadanych pytań, na pytanie o kremy ktore moglyby mi pomóc odpowiedziała czy byłam w aptece !!???? Pozniej polecila mi jeden krem a na pytanie co to jest i jak dziala odpowiedziala zeby poczytac ulotke. Wkurzyła mnie strasznie, okropnie niekompetentna Pani.

Lekarz nieco anarchroniczny, nie z tej epoki. Sądziłem, że czasy gdy lekarze, urzędnicy uważają się za najważniejszą, najmądrzejszą jednostkę, a klienta, pacjenta traktują jak idiotę minęły. Przerywanie mi było nagminne. Lekarka bardzo szybko chciała pozbyć się mnie z gabinetu. Biorąc pod uwagę fakt, że za wizytę w poradni dermatologicznej płacę, jestem klientem i nie przychodzę tu aby posłuchać mądrości lekarki, a idę się poradzić. Płacę za swój czas i traktowanie z góry jest mocno nie na miejscu

Podpisuję się pod wszystkimi złymi opiniami. Dawno nie widzia łam tak nie profesjonalnego lekarza. Poszłam z małym paznokciem a nawet tego nie umie wyleczyć .Na mądrzyła się i wyszłam z niczym. A tak nie uprzejmego człowieka jeszcze nie widziałam.Wychodzą z gabinetu odrazu udałam się do drugiego lekarz prywatnie ale szkoda mi tego czasu który straciłam czekają na wizytę. Oczywiście drugi lekarz załatwił to sekundowo .Postawił diagnozę ,wystawił receptę i koniec sprawy.Ale szkoda pieniędzy podatników na takich lekarzy skoro i tak trzeba iść do prywatnego. Pacjętka

bardzo miła pani doktor, chociaż zauważyłam że dziewczyna przede mną wyszła bardzo zdenerwowana. widocznie pani doktor potrafi poznać człowieka i jest uprzejma dla tych, którzy są w stanie jej się tym samym odwdzięczyć :)

Pani Kostyra traktuje pacjentów nie profesjonalnie. Jest bardzo nie uprzejma i serdecznie odradzam wizyty u niej. Mimo mojego powiadomienia, że leczenie danym lekiem nie daje efektów już od początku leczenia, dalej wystawia receptę na tą samą maść. W momencie, gdy powiedziałam jej, że po trzech latach leczenia chciałabym zobaczyć w końcu efekty, by wiedzieć, że nie wydaję pieniędzy w błoto pani Aleksandra odpowiedziała : 'To zmień sobie lekarza, powinnaś się cieszyć, że cię w ogóle przyjmuję'. ODRADZAM!

BEZNADZIEJA< ŻENADA. Byłam wczoraj i z całego serca nie polecam!!!! wyniosłe i ironiczne podejście do pacjenta, zero porady i dialogu, działa wręcz odstraszajaco. Stara kwoka z przeronietym EGO!!!!

Po wizycie u tej Pani, jestem zmuszony wybrać się do kolejnego dermatologa. Oprócz całkowicie niepewnej diagnozy i reklamy "najlepszej apteki w mieście" nie dowiedziałem się niczego.