lekarz Aleksandra Krzyśków-Benedykcińska

Neurolog

Bardzo niemiła, opryskliwa i niekompetentna. Uważa że wszystko wie , po prostu nadęta. Nie spotkałem się nigdy z takim lekarzem. Nie polecam takiego neurologa nawet do wypisania skierowania

Lekarz owszem prowadzi wizytę krótko i na temat. Na moje wyniki spojrzała i od razu skierowała na właściwie badania. Bez zbędnej kurtuazji, ale trafiła w sedno choroby. Dzięki niej nie uchronilam się przed operacją. Chodzę i to najważniejsze

Pani doktor bardzo niemiła, przedmiotowo i pretensjonalnie traktuje pacjenta. Można nawet powiedzieć że opryskliwa, niestety. Kiedyś było inaczej. Nie polecam

Lekarz mimo danej liczby osób powinien przyjąć pacjęta że względu na to że wie na co pacjent się leczy jednak lekarz odmówił przyjęcia przez takie postępowanie lekarza kiedyś ktoś straci życie