lekarz Aleksandra Ściepuro

Psychiatra

Mój lekarz od wielu lat, zawsze traktuje mnie po partnersku mimo ze wiem ze wielu lekarzy ciągle ma patriarchalny stosunek do pacjentów, ona zawsze bierze pod uwagę moje zdanie dot.leków i zawsze czuję, ze naprawdę mnie słucha i nigdy nie dała mi odczuć, ze zabieram za duzo czasu czy cos w tym stylu,a wiele razy moje wizyty gdy moj stan tego wymaga trwaly/ją pół godz. i dłużej.Pomogła mi wyjśc z wielu kryzysów psychicznych i pewnie jeszcze z niejednego w przyszlosci mnie wyciągnie. Nie wiem co bym bez niej zrobiła. Lekarz z powołania.

Pani doktor to lekarz z prawdziwego zdarzenia.W pelni można zaufać zarówno wiedzy medycznej jak i sposobie prowadzenia pacjenta.Pani doktor to osoba pelna empatii która do pacjenta podchodzi w sposób kompleksowy.