lekarz Aleksandra Turuk

Pediatra

Pani doktor jest bardzo wyrozumiała wobec małych pacjentów, cierpliwa, sympatyczna. Jest to jedyna Pani doktor do której moja córeczka idzie w "podskokach" i w dodatku pierwsza wchodzi do gabinetu. Zdecydowanie polecam wszystkim którzy szukali odpowiedniego i przede wszystkim kompetentnego lekarza. Wszystko skrupulatnie wytłumaczy, porozmawia, szuka przyczyn choroby u podstaw, a nie od razu objawy i diagnoza. Jestem mile zaskoczona, że istnieją jeszcze tacy lekarze jak Pani Aleksandra. Polecam wszystkim. Dbajcie o siebie i swoje maleństwa.

wszystkim polecam Panią doktor przesympatyczna z doświadczeniem i wie co robi. Pediatra na 6

Wspaniała Pani Doktor. Ma podejście do dzieci, udziela szczegółowych informacji. Dokładnie bada. Mogłam się konsultować telefonicznie w razie niespodziewanych dolegliwości. Moja córcia bardzo lubi Panią Doktor. Ogólnie wszystko na plus. Dziękujemy.

Moja córcia bardzo lubi Panią Doktor.
Ogólnie wszystko na plus.
Dziękujemy.

Bardzo sympatyczna Pani, co wiecej tlumaczy i odpowiada na pytana w sposob zrozumialy dla laika,,,ma podejsci do dzieci,,,kompetentna,,,polecam

Pani doktor A.Turuk jest bardzo sympatyczna dla małych pacjentów, ma dużo cierpliwości do często marudnych dzieciaczków Polecam !!!

Wciąż poszukujesz "Pediatra Biała Podlaska"?

Riad Hajdar

Pediatra