dr n. med. Aleksandra Włodarczyk

2,6
2,9
2,7
2,9

Dziecko trafiło po skaleczeniu się szkłem na izbę przyjęć, gdzie dyżur pełniła owa pani „doktor”. Mało, że była opryskliwa, krzyczała wręcz na dziecko, że płacze i pyta co jej będą robili (rana musiała zostać zszyta) to jeszcze zarzuciła mi jako matce, że moje dziecko jest niewychowane i rozpuszczone, bo zadaje za dużo pytań! Pierwszy raz w życiu miałam doświadczenie z takim lekarzem. Pani po 70stce, z niedosłuchem i trzęsącymi się rękoma mogłaby chociaż nadrobić kulturą osobistą. Trzeba wiedzieć, „kiedy ze sceny zejść”. Z Izby moje dziecko wróciło z traumą. Gdyby ...

Trzeba wiedzieć, „kiedy ze sceny zejść”. Z Izby moje dziecko wróciło z traumą.
Gdyby nie przemiłe i wspierające panie pielęgniarki i ratownik medyczny, pojechałabym na izbę do innego szpitala.

Wstyd, że pani doktor będąc kierownikiem oddziału noworodków w szpitalu Wojewódzkim dopuszcza się jawnego łamania prawa pacjenta odmawiając wglądu do dokumentacji medycznej tłumacząc, że jest w systemie i że ona wyniki na własne oczy widziała. Jeszcze wielce zdziwiona, że mam czelność pytać o wyniki badań swojego dziecka. Rzecznik praw pacjenta oczywiście został powiadomiony, a pani doktor powinna przemyśleć czy nadaje się do tego zawodu.

Jeszcze wielce zdziwiona, że mam czelność pytać o wyniki badań swojego dziecka.

Wzorowe podejście do dziecka. Aktualnie chodzimy do Pani doktor z trzecim dzieckiem i nie możemy powiedzieć nic złego. Bardzo dokładnie bada. Polecamy z czystym sumieniem.

W ogóle nie ma podejscia do dzieci, jest oziębła z rodzicami ma zerowy kontakt w ogóle nie słucha, ma swoje księżycowe wywody. Wydane opinie o dziecku z zaświatu, nie potwierdziły się u innych pediatrów bardzo cenionych, nie polecamy tej oziębłej Pani !!!!!

Pierwsza wizyta dziecka u Pani doktor przebiegła bardzo nerwowo jak i dla rodziców tak i dla dziecka Pani doktor stwierdziła że dziewczynka ma płaska główkę i że nic nie potrafi oraz że może mieć anemię dziecko karmione piersią inni lekarze stwierdzili że dziecko najwyraz dobrze się rozwija i rodzice bardzo się przestraszyli tej niepotrzebnej opini Pani doktor druga wizyta niestety z przymusu ponieważ dziecko się rozchorowało byliśmy dzisiaj i usłyszeliśmy czy zrobiliśmy zalecane badania tzn. Rozmas krwi dziecko miało 2 miesiące stwierdziliśmy że nie będziemy kuli niepotrzebnie dziecka i w dniu dzisiejszym usłyszeliśmy gdzie mamy badania niestety nie mieliśmy i pani doktor stwierdziła że ona teraz się zastanawia czy zbadać dziecko niestety opuściliśmy gabinet ponieważ już to przeszlo nasze nerwy bardzo odradzamy wizyty !!!!!!!!

W ogóle nie ma podejścia do dzieci zwłaszcza tych najmniejszych. Jest sucha i oziębła. Nie polecam. Nic konkretnie nie robi w sprawie. Zbada dziecko i nie wiele pomoże. Podejście do dzieci zimne i chłodne. Nie polecam!!!

PANIĄ DOKTOR ODWIEDZAŁAM KILKAKROTNIE JAKIŚ CZAS TEMU ALE DOBRZE JA WSPOMINAM I POLECAM

Mądry lekarz po prostu. Słucha rodzica, dokładnie bada dziecko. Zawsze podejmuje słuszne decyzje co do leków. Zawsze jestem zadowolona. POLECAM!

Kontaktywna, miła, szybko oswaja dzieci. Wiedza medyczna wydaje się aktualizowana. Polecam