Neonatolog

Pediatra, Neurolog dziecięcy

Prywatny Gabinet Neurologii Dziecięcej
Brzeźno, ul. Główna 10
Konin

witam , Pani doktor jest przede wszystkim bardzo dobrym specjalistą. Ma ogromną wiedzę, doświadczenie szpitalne, wyczucie i intuicję. Ma również swoje dzieci co powoduje, że patrzy na pacjenta nie tylko z perspektywy lekarza ale i matki. Rozumie rodziców, szanuje ich zdanie, wątpliwości, zwraca uwagę na ich odczucia (kto inny jak nie rodzic zna dobrze swoje dziecko), cierpliwie tłumaczy i wyjaśnia stawiane diagnozy. Jestem jej również bardzo wdzięczna za "psychologiczne wsparcie" ...

Sosnowa 31a
42-290 Blachownia

Bardzo polecam Panią Doktor. Po kilkukrotnych błędnych diagnozach wystawionych przez Lekarzy w ośrodku zdrowia, w końcu trafiłam na pediatrę z prawdziwego zdarzenia. Dr Synowiecka nie pcha bez sensu antybiotyku (jest koniecznością), nie spieszy się (na wizycie pacjent ma tyle czasu ile potrzebuje), wszystko dokładnie tłumaczy (rozpisuje każdy lek na kartce i ewentualne scenariusze choroby), jest miła i ma wspaniałe podejście do dzieci, a przede wszystkim stawia dobre diagnozy!

im. A . FALKIEWICZA
pl. Grunwaldzki 6a/16
Wrocław

Pani Doktor opiekuje się naszą Olą od 6 tyg. życia po tym, jak zachorowała:( Trzej lekarze nie pomogli, dopiero Pani doktor podeszła profesjonalnie do naszej córeczki i dzięki szybkiej reakcji Ola nie trafiła do szpitala. Bardzo ciepło podchodzi do dzieci, jest miła i kompetentna. Chętnie udziela porad. Jeśli mam jakieś wątpliwości co do stanu zdrowia mojego dziecka, to konsultuje się z Panią doktor. Polecamy!!!

lekarz Grzegorz Zieliński

Pediatra, Neonatolog

WOJEWÓDZKI SZPITAL SPECJALISTYCZNY im. Najświętszej Maryi Panny

Częstochowa

Pan Doktor to złoty człowiek, a przede wszystkim lekarz, który uratował życie mojej córce.
Gdy tylko pojawia się choroba u mojej dziś 4 letniej córki zawsze udajemy się na wizytę do Pana Doktora.
Polecam z całego serca.
Opinia dodana przez: KASIA

Sochaczew

TO cudowny lekarz, w szpitalu aż milo czekać kiedy po porodzie bada dziecko z taka troska,moja córcia miała 4 miesiące i kiedy trafiłam do doktora po raz pierwszy i całe szczęście bo on rozpoznał chorobę natychmiast (wcześniej byłam u 2 lekarzy i dostała tylko syropki od których zaczęła się dusić)a okazało się ze ma zapalenie oskrzeli,dostała inhalacje i szybko wyzdrowiała.Doktor za kontrolna wizytę nie bierze pieniędzy. nic dodać nic ując ...

Częstochowska 33
98-300 Wieluń

Bardzo sympatyczna Pani Doktor, spokojnie wszystko wytlumaczy, porozmawia, ma podejscie do dzieci, skuteczna w leczeniu i serdecznie polecam!

Szpital Powiatowy
Jana Pawła
Pyrzyce

dla mnie rewelacja, jako mama z czystym sumieniem mogę ja polecić innym mamą. Poświęca bardzo dużo czasu maleństwu, wszelkie wątpliwości woli sprawdzić dając skierowania do specjalistów i badania. GORĄCO POLECAM MIŁA CIEPŁA SYMPATYCZNA I SERCEM PODCHODZI DO DZIECI.

Klinika Patologii Ciąży i Rozrodczości
plac Traugutta 6
41-800 Zabrze

Pani doktor to wspaniały lekarz, sympatyczny człowiek z bardzo dobrym podejściem do małego pacjenta. Pomogła naszej małej córeczce zarówno swoją wiedzą i umiejętnościami ,ale także wspierając nas rodziców. Gorąco polecam, wielu znajomych którym poleciłam naszą doktor było bardzo zadowolonych i korzystają z pomocy pani doktor do dzisiaj. Pozdrawiam panią doktor, Dorota
Opinia dodana przez: Drota

Rabka-Zdrój

Witam! Pani Doktor jest najlepszym pediatrą jakiego miałam możliwość spotkać! Córka jest Jej pacjentką od lat i póki nie będzie za duża nadal nią pozostanie! Nawet, gdy wyjeżdżamy do Irlandii, mogę do Pani Doktor zawsze zadzwonić w razie problemów a Ona zawsze doradzi! Nie będę się tutaj rozpisywała, więc ujmę samą esencję tematu. Pani Doktor to bardzo miły, kompetentny lekarz z powołania, a takich dzisiaj niewielu! Ciepła, urocza, komunikatywna i ...
Opinia dodana przez: Joanna Czyszczoń

Piotrków Trybunalski

Wspaniały człowiek, lekarz, który potrafi pomóc... szkoda, ze tak wykwalifikowanych lekarzy jest tak mało. z córką zaliczyłyśmy chyba połowę piotrkowskich "specjalistów" i tylko Pan Marek Chalusiak okazał się osobą, która jest godna pełnego zaufania. ma większą wiedzę niż wszyscy pozostali razem wzięci. z czystym sumieniem polecam!