Neonatolog

Sosnowa 31a
42-290 Blachownia

Bardzo polecam Panią Doktor. Po kilkukrotnych błędnych diagnozach wystawionych przez Lekarzy w ośrodku zdrowia, w końcu trafiłam na pediatrę z prawdziwego zdarzenia. Dr Synowiecka nie pcha bez sensu antybiotyku (jest koniecznością), nie spieszy się (na wizycie pacjent ma tyle czasu ile potrzebuje), wszystko dokładnie tłumaczy (rozpisuje każdy lek na kartce i ewentualne scenariusze choroby), jest miła i ma wspaniałe podejście do dzieci, a przede wszystkim stawia dobre diagnozy!

im. A . FALKIEWICZA
pl. Grunwaldzki 6a/16
Wrocław

Z całego serca polecam Panią Doktor każdej rodzinie! Jest fantastycznym pediatrą, ale ma również mądre podejście do młodych mam, szczególnie takich, które - tak jak ja - mają skłonność do paniki o stan zdrowia dziecka. Dr Laskowska ma ogromną wiedzę, jest cierpliwa i wnikliwa. Lekarz z prawdziwego zdarzenia!!

lekarz Grzegorz Zieliński

Anestezjolog, Neonatolog

WOJEWÓDZKI SZPITAL SPECJALISTYCZNY im. Najświętszej Maryi Panny

Częstochowa

Pan Doktor to złoty człowiek, a przede wszystkim lekarz, który uratował życie mojej córce.
Gdy tylko pojawia się choroba u mojej dziś 4 letniej córki zawsze udajemy się na wizytę do Pana Doktora.
Polecam z całego serca.

Polecam z całego serca.

Opinia dodana przez: KASIA

Sochaczew

Najlepszy lekarz w okolicy, stawia trafna diagnozę . On pierwszy rozpoznał u mojego syna uczulenie a inni lekarze chcieli leczyć syna( 6m) sterydami bo myśleli że to luszczycza.

Częstochowska 33
98-300 Wieluń

Bardzo sympatyczna Pani Doktor, spokojnie wszystko wytlumaczy, porozmawia, ma podejscie do dzieci, skuteczna w leczeniu i serdecznie polecam!

Szpital Powiatowy
Jana Pawła
Pyrzyce

dla mnie rewelacja, jako mama z czystym sumieniem mogę ja polecić innym mamą. Poświęca bardzo dużo czasu maleństwu, wszelkie wątpliwości woli sprawdzić dając skierowania do specjalistów i badania. GORĄCO POLECAM MIŁA CIEPŁA SYMPATYCZNA I SERCEM PODCHODZI DO DZIECI.

Klinika Patologii Ciąży i Rozrodczości
plac Traugutta 6
41-800 Zabrze

Pani doktor to wspaniały lekarz, sympatyczny człowiek z bardzo dobrym podejściem do małego pacjenta. Pomogła naszej małej córeczce zarówno swoją wiedzą i umiejętnościami ,ale także wspierając nas rodziców. Gorąco polecam, wielu znajomych którym poleciłam naszą doktor było bardzo zadowolonych i korzystają z pomocy pani doktor do dzisiaj. Pozdrawiam panią doktor, Dorota

Opinia dodana przez: Drota

Rabka-Zdrój

Witam! Pani Doktor jest najlepszym pediatrą jakiego miałam możliwość spotkać! Córka jest Jej pacjentką od lat i póki nie będzie za duża nadal nią pozostanie! Nawet, gdy wyjeżdżamy do Irlandii, mogę do Pani Doktor zawsze zadzwonić w razie problemów a Ona zawsze doradzi! Nie będę się tutaj rozpisywała, więc ujmę samą esencję tematu. Pani Doktor to bardzo miły, kompetentny lekarz z powołania, a takich dzisiaj niewielu! Ciepła, urocza, komunikatywna i kochająca dzieci! I nieważne skąd jesteś, jaki jesteś czy jaki masz status Pani Doktor traktuje każdego ciepło i otwarcie. Nie spotkałam jeszcze drugiego takiego człowieka! Pani Elu żyj nam 100 lat a nawet dłużej! :) A przede wszystkim otaczaj swoją opieką małych pacjentów jak najdłużej!

Opinia dodana przez: Joanna Czyszczoń

Piotrków Trybunalski

Rewelacyjny specjalista,prawdziwy lekarz-nie tylko z wykształcenia ale również z zamiłowania.Cudowne podejście do dzieci i najważniejsze -trafne diagnozy.Wspaniały człowiek jakich teraz mało:)

Reymonta 82b
46-100 Namysłów

P.doktor jest wspaniałym człowiekiem .

P.doktor jest wspaniałym człowiekiem .