lekarz Anna Wolbach-Gołębiowskalekarz Anna Wolbach-Gołębiowska - zdjęcie profilowe

lekarz Anna Wolbach-Gołębiowska

Neonatolog, Neurolog dziecięcy, Pediatra

Z całego serca mogę polecić panią doktor. Po prostu właściwą osobą na właściwym miejscu. Więcej takich lekarzy ☺️

Nie polecam byliśmy 2 razy w ciągu pół roku z synem bo niepokoiło nas zachowanie dziecka. U pani doktor wszystko wyglądało dobrze nie zleciła żadnych badań. Wizyta trwała 15 minut. Pojechaliśmy do neurologa do Łodzi wizyta 40 minut i od razu diagnoza ZA.

witam , Pani doktor jest przede wszystkim bardzo dobrym specjalistą. Ma ogromną wiedzę, doświadczenie szpitalne, wyczucie i intuicję. Ma również swoje dzieci co powoduje, że patrzy na pacjenta nie tylko z perspektywy lekarza ale i matki. Rozumie rodziców, szanuje ich zdanie, wątpliwości, zwraca uwagę na ich odczucia (kto inny jak nie rodzic zna dobrze swoje dziecko), cierpliwie tłumaczy i wyjaśnia stawiane diagnozy. Jestem jej również bardzo wdzięczna za "psychologiczne wsparcie" po urodzeniu drugiego dziecka. Wspierała mnie w okresie strachu o maleństwo i początków karmienia piersią, zachęcała do wsłuchania się w intuicję, zaufania matce naturze, podkreślała siłę więzi między matką a noworodkiem w pierwszych tygodniach jego życia. Ta rozmowa bardzo dużo mi dała i pozwoliła uporać się z poporodowymi smuteczkami, polecam bardzo panią doktor Anne Wolbach-Gołębiowską

Bardzo miła i ciepła osoba. Dobry specjalista. Polecam

Bardzo miła i ciepła osoba. Dobry specjalista. Polecam

super , polecam wszystkim ,mile, fachowe i profesjonalne podejscie do problemu , 100% trafna diagnoza , Pani doktor niedawno tez zrobila specjalizacje z neurologi dzieciecej , polecam