Pediatra Konin

Pediatra, Neurolog dziecięcy

Prywatny Gabinet Neurologii Dziecięcej
Brzeźno, ul. Główna 10
Konin

witam , Pani doktor jest przede wszystkim bardzo dobrym specjalistą. Ma ogromną wiedzę, doświadczenie szpitalne, wyczucie i intuicję. Ma również swoje dzieci co powoduje, że patrzy na pacjenta nie tylko z perspektywy lekarza ale i matki. Rozumie rodziców, szanuje ich zdanie, wątpliwości, zwraca uwagę na ich odczucia (kto inny jak nie rodzic zna dobrze swoje dziecko), cierpliwie tłumaczy i wyjaśnia stawiane diagnozy. Jestem jej również bardzo wdzięczna za "psychologiczne wsparcie" po urodzeniu drugiego dziecka. Wspierała mnie w okresie strachu o maleństwo i początków karmienia piersią, zachęcała do wsłuchania się w intuicję, zaufania matce naturze, podkreślała siłę więzi między matką a noworodkiem w pierwszych tygodniach jego życia. Ta rozmowa bardzo dużo mi dała i pozwoliła uporać się z poporodowymi smuteczkami, polecam bardzo panią doktor Anne Wolbach-Gołębiowską

Wojewódzki Szpital Zespolony
ulica Szpitalna 45
62-500 Konin

Po przejściach z innymi lekarzami, trafiliśmy do Pani Doktor. Dziękuje, że stanęła na naszej drodze i prowadzi naszą córeczkę. Ufamy jej bezgranicznie, cokolwiek się dzieje, każda diagnoza jest trafna i leki odpowiednio dopasowane. Pani Doktor jest przesympatyczną, ciepłą osobą ze wspaniałym podejściem do dzieci. Zawsze możemy liczyć na pomoc, nigdy nie odmawiam. Szczerze Polecama!

Szeligowskiego 6 lok. 36
62-510 Konin

świetny lekarz, profesjonalistka, duża kultura osobista. Dzieci to nasze skarby więc tylko takiemu lekarzowi można oddać pod opiekę i leczenie. Oby wszyscy lekarze byli tacy.

ZOZ INTERMED Eugenia Jucyk i Wspólnicy Spółka Jawna
ul. Wojska Polskiego 33
62-500 Konin

Pani Doktor jest lekarzem z powołania. Bardzo miła, odpowie na każde pytanie wyczerpująco, zna się na tym co robi. Leczy skutecznie, super podejście do dziecka. Chodzę z dzieckiem do pani doktor od początku i jestem bardzo zadowolona. Polecam w 100 %

lekarz ma podejscie do dzieci, doskonale potrafi dobrac leki i wyleczyc dziecko , polecam

ZOZ i M.P. Med-Alko Sp. z o.o.
ulica Przyjaźni 3
62-510 Konin

Jestem i zawsze będę pod wrażeniem kompetencji i zaangażowania.
Nikt nigdy nie potrafił tak celnie diagnozowac i leczyć dzieci a z synem miałam załączonych sporo specjalistów
Nigdy się nie zawiodłam i każdemu polecam
Dziękuję

Jestem i zawsze będę pod wrażeniem kompetencji i zaangażowania.
Nigdy się nie zawiodłam i każdemu polecam
Dziękuję

Opinia dodana przez: Joanna

Chodzę do Pani doktor ze swoimi córkami od dawna. Zawsze pomaga rozwiązać każdy problem zdrowotny, uprzejma i z sercem podchodzi do dziecka. Polecam w 100%

NZOZ Medyc s.c.
ulica Szpitalna 43
62-510 Konin

NAJWSPANIALSZY LEKARZ JAKIEGO ZNAM! Zawsze ma czas dla swoich małych pacjentów - nawet w Sylwestra lub inne święta. Zawsze można do niej zadzwonić i poprosić o pomoc. Zawsze próbuje pomóc - nie biorąc za to żadnych pieniędzy. Prawdziwy lekarz z powołania. Potrafi nawet w święta, np. Wielkanoc, zadzwonić i zapytać się o zdrowie małego pacjenta. Kierując dzieci na oddział do szpitala - nadal interesuje się ich zdrowiem (dzwoni do lekarza, utrzymuje kontakt telefoniczny z rodzicami). Jest to wspaniała osoba! Jestem jej bardzo wdzięczna za wszystko co robi dla moich dzieci!!!!

ulica Górnicza 10/14
62-510 Konin

Szczerze polecam wizyty u Pani Doktor Kopaczewskiej. Profesjonalnie przeprowadziła badanie, dziecko wcale nie płakało, a przede wszystkim trafnie postawiła diagnozę! Bardzo się cieszę, że do niej trafiliśmy.

Opinia dodana przez: Ania

M.A.R. Sp. z o.o. Wielospecjalistyczny Niepubliczny Zakład Opieki Zdrowotnej "MAX MED1"
ulica Chopina 16 A
62-510 Konin

Bardzo kompetentny lekarz, uprzejmy. Doktor z prawdziwego zdarzenia, który posiada sporą wiedzę medyczną i umie ją w pełni wykorzystać. Bardzo dokładnie bada dziecko, jest pomocny i widać, że przejmuje się każdym swoim małym pacjentem. Potrafi postawić prawidłową diagnozę i bardzo dobrze dobrać odpowiednie leki.

Opinia dodana przez: Arleta

Pediatrzy w mieście Konin