lekarz Renata Waleriańczyk-Styczewska

Z całego serca polecam, leczę moje dzieci u p. dr od urodzenia mojej młodszej córeczki tj od 4.5 roku i nigdy się nie zawiodlam

Okropne podejscie do pacjenta. Bardzo nie uprzejma. I nie ma pojecia o chorobach. Diagnoza w polowie dobra. Z chęcia gdyby mogla to by nie badala nikogo. Mojego syna diagnozowala odleglosci ok 1 metr. Dziecko złapalo bostonke mialo wysyp na twarzy a ta pani skomentowala "dziecko zaniedbane i pani rownież by mogla zadbac o siebie" dramat!!!! I jeszcze wyslala na badania chorob ktore w polsce nie wystepuja! Panie w diagnostyce aż ta Pania doktor wysmiały!

Byłam z córcią 2,5-letnią. Pani doktor cudowna! Z podejściem i ogromną wiedzą. Zaproponowała niestandardowe rozwiązania, które okazało się być trafione w punkt! Polecam z całego serca!

Polecam z całego serca!

Bardzo dobra, dokładnie bada dziecko, jest cierpliwa , odpowiada na zadane pytanie konkretnie i wyczerpująco, bylismy w gabinecie z malutkim dzieckiem tak dlugo , jak potrzebowaliśmy. Wykonje również od razu badanie usg brzucha, diagnoza trafiona ,polecam

Byłam z dzieckiem jakiś miesiąc temu.Wystawiam negatywną opinię i odczucia z wizyty u tej pani pediatry .Nie dość że ewidentnie błędnie diagnozuje.Co na przykładzie mojego dziecka i relatywnie odmiennej opini innego lekarza obnażyło ewidentne braki.Dzięki któremu dało się skutecznie pomóc dziecku antybiotykoterapią .Z podejścia do pacjenta wystawiam kolejną PAŁĘ! przede wszystkim pani doktor jest osobą nieprzyjemną i zimną w moim skromnym odczuciu...Dającą odczuć dziecku,rodzicowi swoisty dyskomfort.Wizytę traktuje jak zło konieczne( co drógie zdanie trzeba wysłuchiwać peany o 20letnim stażu,oraz osobistym zaufaniu do własnej nieomylności,bez miejsca na margines błędu...lub nie daj Bóg zdanie rodzica...)Poza tym lubi "kąśliwie" dogryzać,nie licząc się z zasadami kurtuazji,i poszanowania innych,być może wrażliwych na wysoką kulturę osobistą osób...Za cołokształt:1