Magdalena Kasprzyk

Odradzam, odradzam, odradzam - przyjęła moje dziecko, stwierdziła zapalenie oskrzeli lub moze zapalenie płuc?? Odesłała na rtg... zadzwoniłam z wynikiem oraz z prośba o wypisanie recepty. Pani dr stwierdziła, ze nie ma czasu i mam znaleźć sobie innego lekarza, aby mi ta receptę wypisał... Jasne, dziecko moze poczekać... dzien 1 wizyta u lekarza, Dzien 2 rtg /czekamy kolejny na wynik, dzien 3 pani dr nie ma czasu, dzien 4 inny pediatra. Nie do wiary ! Jestem bogatsza o nowe doświadczenie oraz biedniejsza o koszt prywatnej wizyty.

Jasne, dziecko moze poczekać...
dzien 1 wizyta u lekarza,
Jestem bogatsza o nowe doświadczenie oraz biedniejsza o koszt prywatnej wizyty.

Kompetentna osoba na odpowiednim stanowisku. Doskonale postawiona diagnoza. Nie mam co do pani doktor żadnych uwag. Miła, uprzejma, oddana dzieciom i swojej pracy.

Jeden z najlepszych specjalistów w Koninie. naprawde konkretna kobieta. Ma podejście do (nieufnych dzieci) -takich jak moje. Pani Kasprzyk przede wszystkim jest ludzka! w przeciwienstwie do innych lekarzy materialistów.

Pani doktor leczy mnie i moją rodzinę od paru lat darzę ją niesamowitym zaufaniem!!! Jest naprawdę dobrym specjalistą, przede wszystkim jest komunikatywna uprzejma i konkretna Polecam .

też uważam jest nie miła zwraca uwagę dziecku ,nie umie wytłumaczyć leczenia nie polecam

Powierzchowna, rozproszona, mało komunikatywna. Nie tłumaczy leczenia, tylko podaje receptę. Nie ma też najlepszego zdania wśród pielęgniarek w przychodni, same przyznały, że inny lekarz jest lepszy. W trakcie wizyty w przychodni odbiera telefony prywatne. Odradzam!

Pani doktor Ksprzyk znakomity specjalista ,rzeczowa, zrównoważona oddana małym dzieciom.POLECAM

Pani doktor Ksprzyk znakomity specjalista ,rzeczowa, zrównoważona
oddana małym dzieciom.POLECAM

Konkretna babka, bardzo mi pomogła gdy inni lekarze nie umieli

Konkretna babka, bardzo mi pomogła gdy inni lekarze nie umieli

Pani Kasprzyk nie poświęciła mojemu dziecku zbyt dużo czasu. Połowę czasu na naszą wizytę zajęła jej prywatna rozmowa przez telefon komórkowy (której wcale nie próbowała szybciej kończyć). Na odległość stwierdziła mojemu synkowi alergię, nawet nie podeszła by sprawdzić, jak wyglądają zmiany skórne, o jakich mówiłam po leczeniu antybiotykiem. Jest mało uważna, niezbyt uprzejma. Przepisała malutkiemu dziecku steryd, na moje pytanie, czy jest konieczny - była bardzo poirytowana, nie wyjaśniła sensu leczenia, zignorowała konkretne pytania, np. o skutki uboczne leczenia połączeniem silnego antybiotyku i sterydu. Nie polecam!