lekarz Maria Pieszak

Neonatolog, Pediatra

Kompetentna Pani Doktor. Wspaniałe podejście do dziecka. Elastyczne godziny pracy. Godna polecenia.

Będąc na wakacjach potrzebowałam pediatry. Pani dr przyjęła nas, synek, który nie przepada za lekarzami, wyszedł z gabinetu zadowolony.Pani dr dokladnie zapisała dawkowanie leków, zapytała o ewent. Alergie i czy bierze jakieś leki. Mam nadzieje,ze nie bedzie potrzebna, ale w razie czego mamy do kogo sie udać w tym rejonie ;)

Bardzo kompetentna i pomocna Pani doktor, delikatna i czuła podczas badania maluszka. Odpowiada z chęcią na pytania rodziców. Była przy mojej przedwcześnie urodzonej córeczce w szpitalu, teraz przyjmuje nas prywatnie, nawet w niedziele. Mamy do Pani dr blisko 80km, ale warto przyjechać, by tylko ulżyć choremu maluszkowi. Poleciłam Panią dr kuzynostwu, też są bardzo zadowoleni. Cena wizyty...-nie gra roli, gdy na twarzy dziecka znów zagości uśmiech.

dobra specjalistka polecam i bierze mała kase

dobra specjalistka polecam i bierze mała kase

Bardzo dobry lekarz pieniądze jednak biorą górę Jednak i tak jesteśmy zadowoleni z usług pani doktor

Wspaniały lekarz. Zawsze pod telefonem, zawsze gotowa pomóc. Lekarz do którego można zadzwonić w niedzielę wieczorem a i tak nie odmówi pomocy. Badanie przebiega bardzo miło. Ma świetne podejście do dzieci i bardzo dokładnie wszystko tłumaczy. Nie zawsze bierze pieniądze. Dla niej najważniejsze są dzieci. Lekarz jakiego długo szukałam. Polecam, bo naprawdę warto.

Bardzo kompetentny lekarz z dużym doświadczeniem. Polecam bardzo

Bardzo kompetentny lekarz z dużym doświadczeniem. Polecam bardzo