lekarz Ryszard Margol

Neonatolog, Pediatra

Dr Margola poznałam 20 lat temu po dość ciężkim porodzie w Nysie. Był jedynym człowiekiem który nie tylko zajął się moim wcześniakiem, ale zainteresował go mój kiepski stan psychiczny. Jest on jedynym człowiekiem którego wspominam miło z porodówki i z miesięcznego pobytu tam. Człowiek o ogromnej wiedzy, a przede wszystkim empatii.

Przede wszystkim - metody stosowane przez Pana Doktora działają! Cierpliwie odpowiada na pytania,tłumaczy dlaczego podejmuje taka,a nie inną metodę leczenia,dzięki czemu rozwiewa wszelkie wątpliwości,a tym samym uspokaja Rodzica. Świetnie podejście do Dzieci. Doskonały Specjalista,a tym samym przemiły i ciepły Człowiek! Odwiedzam z Córką wielu lekarzy z problemami skornymi - jedynie Pan Doktor wyciągnął Nas z tych tarapatow :-)

Najlepszy lekarz z jakim mieliśmy do czynienia. Cudowny człowiek, świetne podejście do dziecka, cierpliwy dla rodziców. Poświęca nam zawsze tyle czasu ile potrzebujemy, a nie liczy czas dla następnego pacjenta. Polecamy Pana Margola wszystkim zatroskanym rodzicom, nawet tym z daleka od Nysy gdyż koszt wizyty jest niewielki jak za tak trafne diagnozy. "ręce które leczą" idealne określenie. Pozdrawiamy serdecznie - rodzice Tymoteusza

Bardzo dobry lekarz od kilkunastu lat chodzę z moimi dziećmi do Pana doktora. Bardzo gorąco polecam.

WITAM.naprawde polecam świetny lekarz,super podejście,dobrze tłumaczy choroby,ma czas dla pacjętów,100000% satysfakcji,prawdziwy lekarz z powołania!!!!!

Pan Doktor Margol jest na prawdę wspaniałym lekarzem . Moja 3 letnia córka nazywa go tzw . " Margologiem " . Jest mily i uprzejmy , zawsze stara się racjonalnie dobierac leki aby nie zaszkodziły one dziecku . Potrafi wytłumaczyc to co dla mnie rodzica jest niezrozumiale . Jest bardzo kompetentny . Widac że wkłada wiele serca w swoją pracę . Jeżeli mialabym polecic jakiegokolwiek lekarza pediatrę dla młodych rodziców to polecam Pana Margola , poniewaz jak i wizyty publiczne jak i prywatne zawsze stara się byc na 100 % . Mam stycznosc z Panem doktorem prawie od 16 lat i moje dzieci są okazami zdrowia ;) Oby więcej było takich lekarzy jak Pan Margol .:)

Pierwsze wrażenie dobre później nie koniecznie, nie słucha rodzica, pokazując mu ropień około odbytniczy stwierdził, że wszystko jest w porządku a niestety nie było i dziecko musiało być nacinane.Umawia kilka pacjentów na tą samą godzine i poźniej jest problem kto ma pierwszy wejść do gabinetu. A jak poszłam z dzieckiem z duszącym kaszlem to stwierdził , że nie wie dlaczego dziecko kaszle i nie wie co mu jest.

Witam wszystkich rodziców a w szczególności tych, którzy są szczęśliwymi rodzicami po raz pierwszy. Zawodowo zajmuję się prawem a specjalizuję się błędami w sztuce lekarskiej i na co dzień spotykam się z wieloma lekarzami. Odnośnie Pana dr Margola (którego zawodowo nie poznałem co jest pierwszym pozytywem) powiem tyle: jest niesamowitym specjalistą lekarzem z powołania chylę czoło przed nim a wszystkim Wam polecam tego lekarza. Są pewnie osoby, które wolą swą pociechę oddać w ręce dr n. med. Nic bardziej błędnego są lekarze, którzy nie mają czasu na doktorat, gdyż cały swój czas i serce poświęcają pacjentom. Jeżeli Macie dzieciątko idźcie tylko do niego. Pozdrawiam a Panu dr jeżeli to czyta życzę zdrowia aby jak najdłużej mógł zajmować się naszymi pociechami.

Wspaniały pediatra,trafia w leki bezbłędnie,nie wypisuje tkj.większość lekarzy antybiotyków na kaszel.Niesamowity,ciepły człowiek z fantastycznym podejściem do rodzica i dziecka.Gorąco polecam.Kontrolna wizyta jest wliczona w pierwszą wizytę(50 zł.

ciepły i miły człowiek ,dokładnie bada dzieciątko polecam

ciepły i miły człowiek ,dokładnie bada dzieciątko polecam