lekarz Ryszard Margol

Neonatolog, Pediatra

Naprawdę polecam.Bardzo dobry fachowiec.

Naprawdę polecam.Bardzo dobry fachowiec.

Polecam wszystkim, lekarz ma super podejście do dzieci, szczegółowo wyjaśni chorobę, uspokoi i przede wszystkim nie zapisuje od razu antybiotyków!

Pierwsze wrażenie dobre. Później już niekoniecznie. Brak konkretów, dużo mówi, ale często nie to, o co się pyta. Brak w doktorze empatii, co jest ważne dla matki, która ma chore dziecko.....

Brak w doktorze empatii, co jest ważne dla matki, która ma chore dziecko.....

Wybitny lekarz, mający na względzie nie tylko zysk finansowy. Według mnie stawia na pierwszym miejscu zdrowie pacjenta. Uprzejmy, miły, kompetentny. Tacy powinni być wszyscy lekarze. Pozdrawiam

brak kompetencji , leczył nasze dziecko nie mając pojęcia co mu dolega! oczywiście kasę brał bez opamiętania. poczekalnia jest jedna dla zdrowych i chorych to jest paranoja! nasze dziecko wylądowało na ostrym dyżurze ale w Opolu przez tego pana. Brak mi słów i nie chcę używać wulgaryzmów ale ten człowiek więcej mnie i moich bliskich nie zobaczy u siebie!!! odradzam

Wspaniały lekarz. Fantastyczne podejście do dziecka, rodzica i problemu. Jedyny, który jasno, klarownie i chętnie tłumaczy chorobę. Poświęca bardzo dużo czasu na pacjenta. Szczerze polecam.

jak się chciałam dowiedzieć szczegółów to mi powiedział że nie ma czasu bo następni pacjenci czekają

Bardzo profesjonalne podejście, nie tylko do naszego Malucha, ale również do Rodzica! nie czekaliśmy - dzięki wcześniejszemu umówieniu się telefonicznie. Konkretnie i profesjonalnie, polecam.

Wspaniały człowiek , jedyny lekarz któremu ufam całkowicie.

Wspaniały człowiek , jedyny lekarz któremu ufam całkowicie.

Polecam, rzetelna i miła obsługa, rejestracja telefoniczna, na konkretną godzinę.