lekarz Aleksandra Zielińska

Polecam Panią Doktor z całego serca. Zbadała córkę, poświęciła swój czas i przejrzała cała dokumentację krok po kroku. Zastosowała leczenie i odpowiednio dobrała okulary (gdzie był ogromny problem przez innych lekarzy) i mamy problem z głowy. Córka nie narzeka wręcz przeciwnie teraz widzi odpowiednio😊 jesteśmy bardzo wdzięczni za fachową opiekę na nami i jesteśmy teraz stałymi pacjentkami Pani Doktor (nie licząc ile kilometrów musimy przejechać do Katowic) ale naprawdę warto.

Zgadzam się z wcześniejszą opinią w 100 %. Taka osoba jest lekarzem? Całkowity brak empatii! I to w stosunku do dziecka. Ciekawe czy w swoim prywatnym gabinecie tak traktuje pacjentów. Syn który cierpiał z bólu i wołał o pomoc został całkowicie zignorowany. Kilkakrotnie ponawiana moja prośba o ponowne zbadanie dziecka, bo po kilku godzinach nie było pozytywnej reakcji na leki i dziecko płakało i wprost krzyczało z bólu pozostała bez odpowiedzi. Usłyszałam jedynie odmowę - chamskim tonem, że mam poczekać kolejne kilka godzin (chyba na bardziej kompetentnego lekarza który ją zmieni) bo ona się dzieckiem nie zajmie.Chamska i arogancka "okulistka" której chyba przerwano wypoczynek na nocnym dyżurze w Mavicie w Katowicach wpadła wreszcie po kolejnych wezwaniach po kilku godzinach z zapytaniem o co mi w ogóle chodzi? Jednak nie zapytała dziecka jak się czuje - weszła tylko po to żeby pokazać jaka jest beznadziejna a ja nic nie mogę zrobić. Syn był wyczerpany po wielu godzinach cierpienia, a ja płacząc razem z nim nie byłam w stanie mu pomóc. Dopiero kolejny okulista, który zmienił ją po kilku godzinach pomógł. Wspaniały, miły- natychmiast zmienił leki, uzupełnił o dodatkowe o szybszym działaniu, które po kilku dawkach zminimalizowały ból. O dziwo diagnoza była zupełnie inna niż u jego koleżanki - kompetentny lekarz i miał zupełnie inne podejście, wszystko wytłumaczył i zaopiekował się synem. To wszystko działo się w takim dobrym szpitalu - od kilku lat korzystamy z ich usług i zawsze byliśmy zadowoleni. Nie mogę uwierzyć że zatrudniają taką karykaturę jak okulistka na którą trafił mój cierpiący syn. Nikomu nie życzę aby do niej trafił

Chamska,arogancja,nieuprzejma, bez podejścia do pacjenta a do dzieci już wogole. Jeśli się jej przeszkodzi w oglądaniu serialu czy spaniu to bez kija nie podchodź... Tak przynajmniej jest na izbie przyjec na szopienickiej w Katowicach