lekarz Alicja Bożek-Sochacka

Lekarz medycyny pracy, Rehabilitant

Pani Doktor jest Lekarzem i Człowiekiem z ugruntowana wiedzą i doświadczeniem. Pacjent, chory nie jest tylko jednostka chorobową która staje przed Lekarzem. Pani Doktor bada i ocenia pacjenta nie zadając mu dodatkowego bólu.Tak czynią profesjonaliści nie musi 5x badać odruchy kończyn żeby stwierdzić problem.Lekarz nie musi być "cukierkowy" ma być rzeczowy. Polecam Panią Doktor! Pacjentka Jasia

Pani Doktor jest Lekarzem i Człowiekiem z ugruntowana wiedzą i doświadczeniem.
Polecam Panią Doktor!
Pacjentka Jasia

Podczas wizyty Pani doktor była zaangażowana, pomocna, wszystko dokładnie wytłumaczyła, poświęciła dodatkowy czas na omówienie zadawanych przeze mnie pytań. Zdecydowanie polecam

Zdecydowanie polecam

Pani doktor okazała się bardzo kompetentną osoba, wszystko dokładnie wytłumaczyła, rozwiała wszystkie moje watpliwosci, a także uświadomiła w pewnych kwestiach. Dzięki doświadczeniu i ogromnej wiedzy Pani doktor poradziłem sobie z nurtującym mnie problemem. Z czystym sumieniem polecam tego lekarza.

Nie wiem jakim cudem ta pani została lekarzem nie polecam nikomu aschła arogancka doktorka która wszystko wie najlepiej

Najlepszy lekarz z jakim spotkałem się w życiu (medycyna pracy Rzeszów). Pani wyjaśniła wiele elementów, o których inni lekarze nie bardzo wiedzą i jej porady okazały się prawidłowe