lekarz Alicja Filip

Laryngolog

Do Pani Doktor Filip trafiłem po wizytach u kilkunastu innych laryngologów, których leczenie było nieskuteczne. Zostałem przyjęty w dniu, w którym umawiałem się telefonicznie na wizytę. Doktor Filip udziela porad telefonicznie jeszcze przed wizytą. Potrafi poświęcić wiele czasu pacjentowi. Byłem przyjmowany na wizyty nawet w soboty i niedziele. Diagnoza i leczenie było skuteczne. Pani Doktor nie interesuje się wynagrodzeniem tylko zdrowiem pacjenta. Jest prawdziwym lekarzem. Z pełnym przekonaniem polecam.

Pani odrazu przyjęła mnie na wizytę bez zbędnych komentarzy, a podczas wizyty wytłumaczyła mi wszystko zgodnie z kunsztem swojego zawodu. Polecam również z powodu przyjęcia mnie po za godzinami otwarcia gabinetu.

Na wizytę można się umówić telefonicznie,koszt 100 zł pani doktor wysłucha co dolega przebada.

Bardzo kompetentna, uważnie słucha, nie czułam się "zbywana". Leczenie jest długofalowe ale skuteczne. Pani Doktor jest lekarzem godnym polecenia!

Trafiłam do Pani Doktor z bolącym uchem mojego 17 miesięcznego syna i przyjęła mnie mimio, że nie był to dzień wyznaczonych wizyt. Rewelacyjne podejście do dziecka-od Pani Doktor bije ciepło i dobro, które wyczuwa się zaraz po wejściu do gabinetu. Cierpliwie bada, diagnoza trafiona, dokładnie wytłumaczyła mi o co chodzi z uchem, kazała zadzwonić na drugi dzień z informacją jak się dziecko czuje. Od teraz to będzie mój laryngolog i nie zamienię go na innego. Polecam wszystkim z calego serca.

Pani Doktor, wyleczyła mi ucho oraz zdiagnozowała wieloletnie problemy z migdałkami nie faszerujac bez potrzeby antybiotykami.

Dobry lekarz, trafnie diagnozuje i skutecznie leczy. Polecam.

Dobry lekarz, trafnie diagnozuje i skutecznie leczy. Polecam.

Świetny lekarz. Ma czas dla pacjenta, doradza, dokładnie tłumaczy, leczenie skuteczne. Polecam.

Pani Doktor dwa razy uratowala moje ucho. Pierwszy raz (przed 20 laty,po urazie nurkowym) - bezpośrednim zabiegiem w przychodni i dalszą opieką. Drugi raz (przed rokiem)- trafnym rozpoznaniem i błyskawicznym skierowaniem do szpitala. Oprócz tego miałem przyjemność być kilka razy skutecznie leczony z mniej grożnych chorób. Lekarz z powołaniem.

Znakomity, doświadczony laryngolog starej daty. Kompleksowe podejście, dociekliwość, ogromne doświadczenie, wysoka kultura osobista. Nie znam aktualnych cen, ale pani doktor nigdy nie "zdzierała".

Znakomity, doświadczony laryngolog starej daty.