dr Alicja Hess-Leońska

Psychoterapeuta

Dziękuję serdecznie Pani Alicji za pomoc. Bardzo polecam panią Doktor. To moja wykładowczyni z uniwersytetu sprzed lat, którą dobrze zawsze wspominałam. Po wielu latach, kiedy jestem już teraz w zupełnie innym momencie życia, mam męża i dwójkę dzieci znalazłam się w trudnej sytuacji życiowej i pomyślałam o Pani Alicji, że ona może mnie zrozumieć i pomóc. I rzeczywiście, wyszłam po wizycie i poczułam ulgę, jakby ciężar mi spadł!!! przede mną ważne decyzje, ale mam w swojej terapeutce wsparcie i mogę liczyć na jej dojrzałość, mądrość i profesjonalne wsparcie. Dziękuję!

Co roku zapadałam się w sobie, było bardzo depresyjnie, traciłam zapał do życia, mojego małżeństwa i pracy. Na jesieni tamtego roku trafiłam do dr Alicji i wreszcie odetchnęłam z ulgą. Nie wiedziałam jak to będzie, czy w ogóle ktoś może mi pomóc? Bałam się terapii, bałam się, że nie zaufam, po miesiącu zdezerterowałam, bo to już nie były przelewki, byłam co raz bliżej siebie...po kilku tygodniach wróciłam i na dobre osadziłam się w terapii. Na szczęście już się nie boję, odkrywam siebie i czuję, że będzie dobrze.

Trafiłem z lękami. Myślałem że już nie ma wyjścia. Dziękuję za pomoc.

Trafiłem z lękami. Myślałem że już nie ma wyjścia. Dziękuję za pomoc.