lekarz Alicja Karpińska-Ligaj

2,5

Straszna baba, coś okropnego, wredna i napewno niekompetentna. Zachowuje się jakby zjadła wszystkie rozumy... Pyta się osoby z ciężka depresja lękowa.. to nic nie lepiej? Po tym jak straciła 3 dziecko... Na stratę trójki dzieci powiedziała ,,niech sobie Pani in vitro zrobi" po pierwsze nie było problemu z zajściem w ciążę więc nie rozumiem... po drugie kto za to in vitro zapłaci ona? A po trzecie jak można coś takiego powiedzieć osobie która cierpi na silną depresję i właśnie straciła kolejny raz dziecko? Ta kobieta nie powinna mieć styczności z ludźmi! Współczuję wszystkim którzy kiedykolwiek do niej trafią.

Jestem na komisji u Pani doktor, opinia- nie ma oznak choroby. W tym samym dniu mam wizytę u specjalisty,opinia- sprawa przedawniona,nie ma tu możliwości już leczenia lekami, zalecana operacja. A przecież nie ma oznak choroby. Masakra. Państwo w państwie, jednym słowem.