lekarz Alicja Mączkowiak

Neurolog

Negatywne doświadczenie na Oddziale Neurologii z Oddziałem Udarowym. Czekałam na wyniki badań od poniedziałku do piątku, co uważam za znaczne opóźnienie w porównaniu z innymi pacjentami. Próba wyrażenia niezadowolenia wobec Pani Doktor A. Mączkowiak spotkała się z nieprofesjonalną reakcją - podniesionym głosem i niemiłym tonem. Mimo prób wyjaśnienia, zostałam zdominowana, a Pani Doktor sugerowała, abym szukała innego szpitala. To doświadczenie było poniżej standardów, mam nadzieję, że uwagi zostaną potraktowane konstruktywnie.

Bardzo profesjonalne, indywidualne i ciepłe podejście do pacjenta. Pani doktor kilka razy z wielką starannością dokonała badania, wszystko wytłumaczyła, wskazała na możliwe sposoby leczenia w zależności od wyniku rezonansu. Szczerze polecam.

Pani Doktor miła i uprzejma - godna polecenia. Bardzo zrozumiale wyjaśnione objawy, które mi doskwierały. Chętnie wysłuchuje pacjenta, by potem dobrać odpowiednie kroki w leczeniu. Polecam!

Przy ostatniej wizycie dr Maczkowiak była bardzo mila i życzliwa. Wytłumaczyła cierpliwie chorobę i objawy. Bardzo miły, życzliwy lekarz. Bez problemu zleciła badania i zapisała potrzebne leki.

Serdecznie polecam dr Mączkowiak. Bardzo rzeczowy, pomocny lekarz. Trafna diagnoza i za każdym razem miła rozmowa i życzliwe podejście do pacjenta.

Doktor Mączkowiak jest jednym z najbardziej kompetentnych lekarzy u jakich byłam. Bardzo pomocna, zawsze życzliwa, trafna diagnoza i leczenie. Życzę każdemu aby trafił na takiego lekarza.

Nieprofesjonalny lekarz, pomimo dostania wykazu leków i zapoznania się z chorobami które ma tata zapisała mu zastrzyki przez które mógłby umrzeć, gdyby nie Pani lekarz ogólna która poinformowała nas o efektach przyjmowania danych zastrzyków to w najlepszym przypadku tata byłby w szpitalu. Trochę to przykre że tacy niedokształceni lekarze jak ta Pani niszczą nasze zdrowie i kasują za to jeszcze 200zł. A te zastrzyki które przypisała kosztowały 160zł a teraz nawet nie można ich zwrócić ani nic oprócz utylizacji. Nie polecam tego lekarza najwyżej ,że macie za dużo pieniędzy i ...

Nie polecam tego lekarza najwyżej ,że macie za dużo pieniędzy i zdrowie które chcecie stracić.

Lekarz uprzejmy, godny polecenia.Dokładnie tłumaczy pacjentowi tok leczenia oraz chorobę.Poświęca swój czas. Jest lekarzem kompetentnym.

W gabinecie dr Mączkowiak byłam dwa razy. Wrażenie bardzo dobre! Kompetentna i konkretna! Zdecydowanie polecam! Justyna z Rumii

Justyna z Rumii

Lekarz, który nie szanuje pacjenta i jego czasu nie jest w moim przekonaniu godny tego miana. Żądać 100zł za usługę, którą wykonuje się z ponad półtoragodzinnnym opóźnieniem to kpina! Chorzy nie po to zapisują się na prywatne wizyty, żeby pół dnia przesiadywać w kolejce i jeszcze słono za to płacić. Pani Mączkowiak to skandal, nie lekarz!