lekarz Alicja Rutkowska-Suchorska

Psychiatra

Cudowna Pani Doktor. Bardzo mila i uprzejma. Wysluchala,nie przerywala i trafnie zdiagnozowala. Naprawde polecam.

Pani Doktor Alicja Rutkowska -Rutkowska jest najszczęśliwszym połączeniem Człowieka+Lekarza+Kobiety.I wszystkie cenne wartości w pełnieniu tych ról pozwalają nam -rodzicom i naszemu synowi (z OCD)trwać w nadziei,że choroba minie.Pomimo tego,że mieszkamy w ogromnej odległości od Leszna, i tego,że w rodzinie i wśród znajomych mamy wielu lekarzy - właśnie Pani Dr Alicja jest osobą, która z uwagą wsłuchuje się w pacjenta, znajduje czas,jest ciepła, życzliwa i komunikatywna . Reaguje natychmiast na nasze niepokoje, wątpliwości,po prostu leczy. Prawdziwy Lekarz Chorej Duszy.

Choruje na schizofrenie paranoidalną trzy lata gehenny ale teraz jest już dobrze ,nie długo miną trzy lata jak wróciłem do dawnej pracy.Nadal biore leki ale funkcjonuję bardzo dobrze.Wcześniej utrzymywałem się z renty.Myślę że przywrócone zdrowie zawdzięczam Pani doktor.Była to długa i ciężka praca zarówno ze strony Pani doktor jak i z mojej.Po każdej wizycie gdy wychodziłem czułem się jak na skrzydłach.Wiedziałem że warto żyć.Uważam że dobrze dobiera leki i jest bezinteresowna.Nie spotkałem jeszcze lepszego psychiatry od niej,a byłem u kilku i żaden nie miał takiego podejścia do mnie jak pani doktor.Choć posiada tytuł lekarza wiem jedno psychiatrzy z wyższymi tytułami jej nie dorównują.

Pani Doktor ma bardzo dobry kontakt z pacjentem,umie wytłumaczyć na czym polega kłopot i jak sobie z radzić z chorobą.Rozmawia z pacjentem tyle czasu ile on potrzebuje na rozmowe.Po wizycie jestem prawie, że zdrowy, napada mnie duży optymizm.Trafnie dobiera leki.POLECAM :D:D:D

Bardzo kompetentna a przy tym sympatyczna lekarka. Poświęca dużo czasu na rozmowę, cierpliwie słucha. Minus- czasem trzeba długo czekać w poczekalni. Ale warto!

Jestem bardzo zadowolona w szczególności za opiekę, szczera rozmowę, zrozumienie........................ Dzięki Niej mam nadzieje o lepsze jutro i że już zawsze będę funkcjonować normalnie

Pani doktor sprawia wrażenie bardzo kompetentnej i dokładnej osoby. Takie są wrażenia po pierwszej wizycie a to już dużo. Poświęca dużo czasu,o którym tak często zapominają inni lekarze.

Pani dr Alicja jest najlepszym psychiatrą jakiego poznałam , fachowo podchodzi do choroby, potrafi poswiecic swój czas , trafnie stawia diagnoze i polecam Ja kazdemu kto ma problemy emocjonalne różnego rodzaju.

Jestem na początku terapii. Miła kompetentna osoba.

Jestem na początku terapii. Miła kompetentna osoba.

cóz koszt wizyty powalajacy. nie skozystalem z uslugi

cóz koszt wizyty powalajacy. nie skozystalem z uslugi

Wciąż poszukujesz "Psychiatra Trzebiny"?

NZOZ Medical Opieka Całodobowa
ulica Chrobrego 48