lekarz Alina Gruszka

Pani doktor to sfrustrowana kobieta z bardzo negatywnym podejściem do pacjenta. Jest arogancka , bezczelna i złośliwa. Po wizycie człowiek ma dość i zastanawia się czy powinien był pójść na wizytę prywatną, czy po prostu pani doktor ma taki wredny styl bycia. Dodam, ze po zasięgnięciu opinii znajomych , nie łudzę się, ze tylko ja zostałam potraktowana w tak nieprofesjonalny sposób.

Sympatyczna pani doktor,kompetentna fachowa porada nawet dzieci chetnie do niej wracaja.

Pani doktor bardzo dokładna i kompetentna w gabinecie prywatnym,niedroga, przyjmuje także w przychodni NFZ w Rydułtowach ...czar pryska :(...nieuprzejma, opryskliwa i ma pretensje do pacjenta, że przyszedł do niej po poradę, robi mu łaskę, że go przyjmuje <stara panna>...szkoda :(, pamiętam ją jako sympatyczną i miłą lekarkę<lata temu i też za wizyty w prywatnym gabinecie>..aż wierzyć się nie chce, ale słyszałem już o niej z kilku bliskich mi źródeł...

Godny polecenia lekarz, polecam. Jeśli chcesz wiedzieć, jak się mają twoje oczy, to trafiłeś pod dobry adres.

Mimo że wyprowadziłem się i wizyta kontrolna to wyprawa "prawie na koniec świata", przyjeżdżam na umówione spotkania z wielką przyjemnością.