Wszystko zdecydowanie na 5. Pomimo, iż już nie powonieniem chodzić do pediatry to nie chce mi się przepisywać, a ostatnie wizyty z konkretnymi problemami zazwyczaj były nie tylko diagnozą ale również małym wykładem o problemie i miłą rozmową. Zdecydowanie polecam!!!

Najlepszy lekarz, cudowny człowiek, niesamowita osoba. Każda wizyta u Pani doktor to bezstresowe badanie i trafiona diagnoza z leczeniem.

Najlepszy lekarz, cudowny człowiek, niesamowita osoba.

Pani Doktor jest wspaniałym człowiekiem, uśmiechnięta, poświęca mojemu dziecku dużo czasu, dokładnie tłumacząc chorobę i metodę leczenia. Wzbudza ogromne zaufanie. Wszyscy lekarze powinni byc tacy jak ONA. Każdego pacjenta traktuje z należytym szacunkiem.

Wciąż poszukujesz "Pediatra Nysa"?

Rubinowa 5

Nysa